• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
i tak już jest problem z siadaniem... ja ją kłade, a ona siada, ja ją bach, a ona siad i tak w kółko... w końcu szybko wyjdę z pokoju i zgaszę światło i jak nie płacze to idę tam za parę minut zobaczyć i zastaję ją w przeróżnych najdziwniejszych pozycjach:szok:

tiaaa-a najgorzej to zmienic pampersa na łóżku, normalnie jak mama "wańka-stańka" :-D:-D:-D
 
i tak już jest problem z siadaniem... ja ją kłade, a ona siada, ja ją bach, a ona siad i tak w kółko... w końcu szybko wyjdę z pokoju i zgaszę światło i jak nie płacze to idę tam za parę minut zobaczyć i zastaję ją w przeróżnych najdziwniejszych pozycjach:szok:

ta przedziwne pozycje ja ostatnio młodą znalazłam śpiącą 'w kucki' w poprzek łóżeczka :confused: nie wiem czy było jej wygodnie....

Aga witaj
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry