aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
Aguś przyjdzie czas to i na stojąco się nauczymy!
pewnie tak... na teraz muszę jej drugiego pampersa dać do lapki, to... na chwilę mam ją z głowy

weśśśś żebym się nim udławiła ?
jak myśłisz kto gary zmywał dziś? po obiadku który JA zrobiłam??
mógłby się jakoś odwdzięczyć...ale nie ...po co...lepiej se film pooglądać![]()
hahahaha -ejjjj... daj mu szansę... i powiedz, że chcialabyś się pochwalić śniadaniem przed koleżankami (moj M wtedy przechodzi siebie-przerabiałam to jak jeździłam na studia
)a co do mycia garow- przybij "piątke"



