• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Aguś przyjdzie czas to i na stojąco się nauczymy!

pewnie tak... na teraz muszę jej drugiego pampersa dać do lapki, to... na chwilę mam ją z głowy :happy2:

weśśśś żebym się nim udławiła ? :sorry2::sorry2::sorry2:
jak myśłisz kto gary zmywał dziś? po obiadku który JA zrobiłam??
mógłby się jakoś odwdzięczyć...ale nie ...po co...lepiej se film pooglądać :baffled:

hahahaha -ejjjj... daj mu szansę... i powiedz, że chcialabyś się pochwalić śniadaniem przed koleżankami (moj M wtedy przechodzi siebie-przerabiałam to jak jeździłam na studia :-D)

a co do mycia garow- przybij "piątke" :wściekła/y:
 
reklama
pewnie tak... na teraz muszę jej drugiego pampersa dać do lapki, to... na chwilę mam ją z głowy :happy2:
to u mnie tak samo.... albo pampers albo kremik...

Aguś a kiedyś pisałaś, że w czerwcu jedziecie nad morze, tak? a jeśli mogę zapytać to gdzie i ile płacicie za noclegi? bo macie już coś zarezerwowane, tak?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry