M
Marzena80
Gość
Właśnie dzisiaj z M rozmawialiśmy o wakacjach ,jedziemy nad morze, tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładnie...
no my też zdecydowaliśmy się jednak w tym roku na nasze morze... kiedyś jeździliśmy do Władysławowa... fajnie było... i teraz też się zastanawiamy nad tym samym miejsce, bo noclegi już przynajmniej sprawdzone.


