• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
My chcemy jechać na 10 dni w drugiej połowie lipca. I myślimy o tym Władysławowie, bo wiemy jak tam jest. A wiadomo z dzieckiem w nieznane to nie za bardzo. I to miejsce gdzie się zatrzymywaliśmy jest 15 minut od tego całego centrum, więc nie ma hałasu... a i właściciele bardzo w porządku. tylko ciekawe ile teraz nocleg tam kosztuje:szok:
 
o Kasica to już blisko! tak jak pisałam my się nastawiamy na drugą połowę lipca...

Kasiu a Wy kiedy jedziecie? ale noclegi gdzie chcecie mieć?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry