kasia1208
Mama Wiktorci i Filipka
ze mnie się śmieją że ja łykam śmiechdobra... taki ton jest ok... tylko nie śmiej się -bo mozesz przez przypadek "zapiać" i bedzie po ptokach (znam to z autopsji) ;-)
(także... spokojnie sącz winko, jak sączyłaś
)
zostawię Was na chwilkę - lecę do wanny



więc nie jest tak żle...ja się pytam gdzie jest emenemsik.....Marzenko ty powinnaś to wiedzieć...
.. tylko nie śmiej się -bo mozesz przez przypadek "zapiać" i bedzie po ptokach (znam to z autopsji) ;-)
