• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

dobra... taki ton jest ok.:tak:.. tylko nie śmiej się -bo mozesz przez przypadek "zapiać" i bedzie po ptokach (znam to z autopsji) ;-):-D:-D:-D (także... spokojnie sącz winko, jak sączyłaś:tak:)

zostawię Was na chwilkę - lecę do wanny
ze mnie się śmieją że ja łykam śmiech:szok::-D:-D:-Dwięc nie jest tak żle...
ja się pytam gdzie jest emenemsik.....Marzenko ty powinnaś to wiedzieć...
 
reklama
emenemsik wczoraj zapytała czy ktoś będzie czy film włączyć. i nikogo wtedy nie było chyba... to se nas pewnie i dziś darowała... a może M ma w domu i jednak nad rodzeństwem pracują:-D
 
Aguś może i racja z tym miejscem...a czmu nie jakiś Hel, Jurata, Władysławowo, Jastrzębia Góra??? Miejsca fajne, a i do Confi niedaleko:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry