• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ja mam caly czas cieplą wodę...ale za to rachunek za energię wynosi prawie 400 zł (marczo potrafi stać pod prysznicem po poł godziny... inie wytłumaczysz gląbowi, że ocieplenie ziemskie, ze na Ziemi dzieci głodują, ze rachunek, itp... )
Mój tez się grzeje strumieniem ciepłej wody. A ja poleję wodą ciałko, zakręcam kranik, wyszoruje się gąbką i to szorstką stroną (M na to patrzeć nie może bo go własna skóra boli), odkręcam kranik, spłuczę ciałko i gotowe:-). I na koniec szorowanie ręcznikiem (zwijam w rulon, chwtam jedną ręką za jeden koniec, drugą za drugi i na plecy, szoruję poziomo jak w konkursie przeciągania liny:-) i mam suchą skórę i wymasowane ciało (M oczywiście stoi owiniety ręcznikiem i się trzesie z zimna:-)), ale M jest chudy a ja chuda inaczej;-).
 
Mój tez się grzeje strumieniem ciepłej wody. A ja poleję wodą ciałko, zakręcam kranik, wyszoruje się gąbką i to szorstką stroną (M na to patrzeć nie może bo go własna skóra boli), odkręcam kranik, spłuczę ciałko i gotowe:-). I na koniec szorowanie ręcznikiem (zwijam w rulon, chwtam jedną ręką za jeden koniec, drugą za drugi i na plecy, szoruję poziomo jak w konkursie przeciągania liny:-) i mam suchą skórę i wymasowane ciało (M oczywiście stoi owiniety ręcznikiem i się trzesie z zimna:-)), ale M jest chudy a ja chuda inaczej;-).
Super ale ja też się owijam ręcznikiem a masaż to M zostawiam:-);-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry