Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witaj jak Synuś....Dobry wieczór Majóweczki
Jest tu jeszcze ktoś?!
o moja ulubiona redaktorka!!!Dobry wieczór Majóweczki
Jest tu jeszcze ktoś?!
A dlaczego???a ja po takim potraktowaniu swojej skóry to bym ją płatami potem zrywała...
Witaj Kochana!!!!:-):-):-) Jak na spowiedzi : Co słychać???Dobry wieczór Majóweczki
Jest tu jeszcze ktoś?!
mam strasznie suchą skórę... i muszę bardzo uważać, bo się łuszczy... najgorzej w zimie, bo czasami się nie chce smarować balsamami, kremami, bo nie widać i wtedy to dopiero jest sucha... w lato jak więcej widać to bardziej się dba...A dlaczego???
. Kurczę muszę się wstrzymać i na @ poczekać. Od 3 dni brzuchol pobolewa i piersi mrowią i manadrynek mi się chce a teraz alkoholu
.