• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Aguś a co Marczo nie odpowiada w tym miejscu, które wybrałaś? Bo Ty chciałaś się z Confi spotkać, no nie?

Marczakowi nie odpowiada miejsce - Ocypel... No i troszke ma racje...To jest jeziorko na pomorzu, no i nadkladamy trasę... Ale nic to... jeszcze mam troszkę czasu na przekonanie go do swojego pomysłu... T szuka ośrodków z przystosowaniem dla dzieci w terminie pierwszej poolowy lipca... wiec jakby się nam udało, to mielibyśmy 3 tygodnie nad morzem:tak:;-)

a z Confi i tak sie spotkamy:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry