aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
ja już mam wprawę na stojąco pampera zmieniać;-)
o kurcze...dla mnie to mega ekstramalny sport!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ja już mam wprawę na stojąco pampera zmieniać;-)
dziś z wami nie posiedzę
mąż w domku i gania od komputerka 

pozdrowienia dla M;-)ja tylko na chwilkędziś z wami nie posiedzę
mąż w domku i gania od komputerka
miłego wieczoru
ja tylko na chwilkędziś z wami nie posiedzę
mąż w domku i gania od komputerka
miłego wieczoru![]()
weśśśś żebym się nim udławiła ?hej Kochana :-)
i jak psychiczne podejście do jutrzejszej pracy?? Rozumiem, ze Meżus śniadanko Ci przygotowuje ;-)




to ja bym została z nami za kare że nie pozmywałweśśśś żebym się nim udławiła ?
jak myśłisz kto gary zmywał dziś? po obiadku który JA zrobiłam??
mógłby się jakoś odwdzięczyć...ale nie ...po co...lepiej se film pooglądać![]()




wiesz mnie wkurza coś co mam robić cały dzień jeśłi wiem że i tak mnie nie ominie - wychodzę z założenia że jaj mam coś robić caaały dzień to wolę się sprężyć i zrobić to w godzine a potem leżeć cycami do góryto ja bym została z nami za kare że nie pozmywał![]()



