kasica212
Sanka & Samka
a Natasza dziś na obiad dostała rosół z makaronem! i tak dzióbek otwierała, że szok!!! a butle z mlekiem też pomaga trzymać... a herbatkę sama pije zazwyczaj. tylko ona przewraca się na brzuch i usiłuje pićnaiwna bidulka
![]()
herbatki, wody za nic sama nie wezmie i też próbuje na brzuszku pić lub wręcz butelke na podłodze postawi i dziwi się, że nic nie leci....




a tak to fotel chwyta, mnie chwyta i tarmosi jak zawsze i wszystko inne co jej się nawinie... a w łóżeczku to po prostu wariuje jak zawsze
wybaczysz