reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

aga- no właśnie nareszcie pozbyłysmy się tej dziury :-D

mamamatysia- wiesz, ja też miałam cieżką nockę, więc wiem co czujesz a ja jeszcze gnije w robocie i mam totalnego lenia! Kurcze co do tego spotkania, to bardzo bym chciała w zasadzie całą polskę bysmy musieli przejechać no ale jak to ma być w czerwcu, to zapewne będzie piekna pogoda i można sobie zrobić przy okazji miły odpoczynek :-) No wiesz nie chciałabym robić Ci problemu, chyba, ze znajdziesz nam jakiś fajne miejsce na przenocowanie:-) Powiedziałm do męża, ze poznalibyśmy naszego zięciunia hahah, usmiał się i mówi a zdjęcie masz jakies :-D:-D:-D
Piękna kuchnia, taka czysta i gustowan i oczywiście eksperes ;-)najważniejsze urządzenie w kuchni!

m&ms- kurcze, normalnie jak jade z nią w wózku to mam takiego nerwa na te latające czapki, ze szok, do tego wszytskiego ściaga buty! Normalnie diabeł mały :baffled:

MONIQSAN-KOCHANA
WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO
W DNIU URODZIN,
SAMYCH RADOSNYCH DNI
MNÓSTWO UŚMIECHU NA TWARZY
SPEŁNIENIA MARZEŃ
I POCIECHY Z LILI
ŻYCZĄ ANIA I MAJA
 
reklama
a i chciałam tylko w temacie Roczków dodać, że my będziemy mieć grilla u moich rodzicow w ogrodzie... Kiełbasa, karkowka, skrzydełka, nóżki kuraków, szaszłyczki, papryczki, cebulki i morze ketchupu i musztardy rosyjskiej! Tort ofkorz zrobię sama... ale raczej klasyczny
 
Witajcie kochane!!!
Dziękuje Aga za przekazanie informacji, a Wam za życzenia powrotu do zdrowia :tak: przyda się na pewno... wiec tak szybko... wyszliśmy na przepustkę jutro mamy się stawić na kontrole, długo lekarze zastanawiali się czy nas puścić bo mały miał straszna duszność w poniedziałek ale na szczęście ładnie zareagował na leki i pomału wracamy do zdrówka. Niestety leżeliśmy na sali z chłopcem który miał rota wirusa :wściekła/y::baffled: wiec to chyba zaważyło o naszym wyjściu na przepustkę, bo Wiktorkowi niewiele sie poprawiło od poniedziałku, mam nadzieje że mały tego nie załapie ..... Robimy 8 razy dziennie inhalacje i mysle ze będzie wszystko dobrze... Powiem Wam ze w życiu takie strachu sie nie najadłam jak patrzałam jak moje dziecko sie dusi i w jeden sekundzie robi sine i zaraz blade na buźce i przestaje oddychac .... :sad: to było okropne... do tej pory(nawet w nocy) sprawdzam co chwile czy oddycha czy wszystko jest dobrze..... od kilku dni prawie wogle nie sypiam jakoś boje sie zasnac ....
Przepraszam Was bardzo ale nie nadrobie zaległości nie jestem w stanie, pragnę złożyć spóźnione jak i te aktualne życzenia dla maluszkow, oraz dla Moniq z okazji urodzin.
Postaram sie jeszcze później zajżeć, miłego dnia :-)
 
m&ms- kurcze, normalnie jak jade z nią w wózku to mam takiego nerwa na te latające czapki, ze szok, do tego wszytskiego ściaga buty! Normalnie diabeł mały :baffled:

no wlaśnie!!!!!!! u nas DOKŁADNIE TAK SAMO!!!!!!!!!!!


Owca, bardzo współczuje strasznych przeżyć!! dobrze że już jest lepiej!
 
owca- jeny kochana jak przeczytałam Twojego posta to, aż mi ciarki przeszły, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego co czułaś i czujesz. Strasznie Ci współczuję. Biedny Wiktorek, mam nadzieję, ze szybko wróci do zdrówka! Może na razie dla własnego spokoju bierz go na noc do łóżka! Będziesz miała kontrole i spokojniejszą noc

m&ms- czy to jakis syndrom majek?

tsarina- wiesz u nas na początku był pomysł zrobienia na działce ale jednak zrezygnowaliśmy i będziemy kisić się w domu!
 
Ostatnia edycja:
Owca najważniejsze że powoli wszystko wraca do normy ,oby jak najszybciej.
Filipowi nic nie przeszkadza,aby był tylko na dworze,ale to w końcu facet:-Da miał być Majką:shocked2::-D
 
Witam dziekuje dziewczynki za przywitanie:)
Jeny ale wy sie rozpisalyscie nie nadazam za wami,fajnie ze planujecie spotkanie i macie taka mozliwosc,ja niestety jestem z pomorza ale widze ze i kilka mam rowniez:)
Owco wspolczuje ale ciesze sie ze z synkiem juz lepiej zycze duzo,duzo zdrowka:)
Aga k fajnie w tym samym dniu nasze maluszki beda obchodzic roczek,rowniez pozdrowienia dla coreczki:)
Co do roczku to niestety u nas nie bezie nikogo z rodziny,moze zaprosimy znajomych z dziecmi wiec nie bedzie tak hucznie ale fajnie ze macie taka mozliwosc w koncu to roczek:) ale ciesze sie bo 19 kwietnia bedzie na tydzien w pl wiec dobre i to.
Dziewczyny duzo zdrowka dla was i dzieciaczkow
Moniq wzystkiego najlepszego z okazji urodzin,STO LAT STO LAT!!!!!
sprobuje czesciej zagladac bo troche ciezko wejsc w temat:)
 
Owca - cieszę się, że już jest lepiej:happy2:. Trzymam kciuki za to aby rota nie przyczepił się do Wicia. Kurcze... nieciekawie z tym szpitalem wyszło. Ja wiem, że w domku jest lepiej, ale w przypadku tych duszności obecność lekarza pewnie bardziej by Cię uspokoiła.
Trzymam za Was kciuki - za siłę, za szybki powrót do zdrówka... i obyś już nigdy więcej nie musiała przeżywać tej traumy.
Ankzoc dobrze Ci podpowiada - może wspolne spanie z Wiciem byłoby dla Ciebie "wygodniejsze" i pewniejsze.

Ankzoc, M&m's - dopisuję Jagę do wymienionych problemów (czapeczki, buciki) - jeżeli bucik jest na rzepie - to od razu ściaga go i pcha do buzi, a czapeczka bez sznureczków nie utrzyma sie na jej głowce 30 sekund:wściekła/y:!
 
gasiorek- a skąd jesteś dokładnie? My już zaliczyłyśmy spotkanie mam majowych z pomorza

agakm- ja nie wiem kurcze, co z tymi naszymi dziewczynkami!!! babska wstrętne hahaha ale powiem Ci, ze tak jej nie drażnia buty na sznurówki, jak na rzepy!
 
reklama

Ankzoc, M&m's - dopisuję Jagę do wymienionych problemów (czapeczki, buciki) - jeżeli bucik jest na rzepie - to od razu ściaga go i pcha do buzi, a czapeczka bez sznureczków nie utrzyma sie na jej głowce 30 sekund:wściekła/y:!


U mnie jak Maja ma zawiązna czapkę, to po prostu próbuje urwać sobie głowę, razem z czapką! :baffled::baffled::baffled:
Buty , wszytsko jedno na rzepy czy sznurówki= rozżażone węglę!:cool::cool::cool:
 
Do góry