reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

zdroweczka dla piotrusia




sluchajcie koncert beyonce super , bomba fantastycznie , zrobila takie szol ,ze stalam z otwarta japa i piszczalam jak wariatka. do tego na zywo wyglada jeszcze lepiej . ale ,zeby baki mialy tez na kogo sie slinic miala swietnych tancerzy mniam:tak::-D przezycie niedoopisania... cudnie fantastycznie . przebierala sie 8 razy . rozne stroje , rozna sceneria , gra swiatel cud miod poprostu ...:tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
a ja dzisija caly dzien odsypiam
moja kondycja imprezowa jest w stanie oplakanym niestety!
jeszcze gabisiek obudzila sie o 5 a tristano o 7
wiec pospac nei dali niestety:(
za to pospalam w dzien :))) i juz wrucilam do rytmu. teraz jeszcze rowerek i trampolina mnei czeka
mileg o wieczorku dziewczyny
 
reklama
dziękuje dziewczyny w imieniu Piotrusia:tak:, teraz to mi sie nie rozchoruje na pewno:-D

Miloku, fajnie że się wyszalałaś;-)

Roksi, nie wiem czy wypada cie o to poprosić, ale pokażesz nam zdjątko:sorry:
 
Roksi, nie wiem czy wypada cie o to poprosić, ale pokażesz nam zdjątko:sorry:
Kochana oczywiście jakbym mogła nie pokazać:-)

a propos koncertów oglądałam dziś koncert Rihanny z Manchesteru i też super:tak: no ale Beyonce to dopiero klasa;-) Miloku u Was to są super koncerciki:tak: a u nas tvp wydała kupę kasy na Kaly Minque i nie było nawet w tv:baffled:
 
Hej hej :-)
Co jest z tym bólem głowy, ja tez męcze się z mogreną, juz wysiadam, a tu tyle spraw na głowie.

Ewelina
uczulenie na rekach to przewaxnie od trawy, teraz stężenie jest wysokie, coś o tym wiem...aauu

dziekujemy,wsisko źjemy a DOPŁATKI juś nie ciemy!
dobre, super już mówi

Blue u nas jest różnie z tym, co chce nasza córcia, bo przez dwa dni mama jest cudowna a przez kolejne dwa dni tatuś kochanyi tak na przemian ;-)

u nas dzisiaj nad ranem był płacz, bo tata przyniósł mleko a to mama miała przynieść i mąż musiał się cofnąć z pokoju, podać mi mleko i ja jej dawałam i był już ok
Agutek u nas tez czasem mała ma takie humorki

Madzik witaj w klubie, u mnie też ciasteczka są kofane ;-)

Kuxa jesteś pierwszą osobą która znam(to nic że wirtualnie ;-) ) której dziecko ma ADHD, jak w ogóle doszło do tego, że może to mieć?
pamietam ze szkoły chłopca, który nawet przy odpowiedzi skakał i ruszał nogami,mysleliśmy, że po prostu jest nie taki, no i większośc społeczeństwa pewnie tak myśli o takich dzieciach, ale powoli to sie zmienia.

Fredzik to ja juz wiem skąd twój nick, fredki nie usiedzą długo na jednym miejscu ;-)

w temacie sikania...nie wysikaliśmy jej po kościele i wpadka była...w cocodrillo ulotniliśmy się szybko a mnie doleciało tylko pytanie sprzedawcy "co tu tak mokro"
czyli musimy pamiętać by ją wysadzić wcześniej bo zawołała ale nie było gdzie tak w parę sekund...
ja sie posikam takie wpadki pewnie jeszcze nie raz będa, dlatego dobrze jest jednak używać pieluchomajtek na spacery.
Ja zawsze swoją wysadzam przed każdym wyjściem, ale i tak często musimy gdzieś na trawniku siusiać

Roksi ja tez jestem ciepłolubna :-)
To taki skokowy wzrost jak u dzieci :-)

Miloku takim to dobrze, koncerty i te sprawy, a innym zostaje w siedzenie w domu ;-)
 
dzień dobry:-) moje dziecko dziś wstało o 5.05:szok: a że M też już nie spał,to ich pogoniłam się bawić i tym sposobem zyskałam jeszcze 2 godzinki snu:-)
Ja to najmilej wspominam juwenaliowe koncerty w Krakowie:rofl2: T.LOVE i kult w deszczu:rofl2: to dopiero była zabawa:-p
 
Roksi, takie niedyskretne pytanie:zawstydzona/y: ile już przytyłaś w ciąży? bo mi się wydaje,że ja jakoś mało:eek: w ciągu 10 tyg (15-25 tydz) 3 kg:eek: lekarka tylko się pytała czy się czasem nie odchudzam:baffled: a ja dużo jem:tak:
 
Witam:tak:
soppana ja od początku ciąży do wczoraj 3 kg:tak: nic mi nie zostało z poprzedniej ciąży więc mam obawy że znów dobije to +18kg:confused2: moja przyjaciółka ma termin na 1 września i dopiero przytyła 6kg także jeśli dzidzia tylko dobrze się rozwija ma prawidłową wagę to nie ma się co martwić:tak:

u nas dziś lekki upał:-p
 
Cześć :-)

Warsztaty bardzo fajne :tak: Były 3 mamy i pani prowadząca, więc kameralnie. Tematem przewodnim było co to jest "bycie twórczym" i jakie cechy należy w dziecku rozwijać żeby było twórcze, jak wspierać jego kreatywność. Bardzo proste rzeczy - np zabawa w znajdowanie wielu odpowiedzi na jakieś pytanie, z zasadą że każda odpowiedź jest dobra. Oczywiście 2-latek sam tych odpowiedzi nie znajdzie, chodzi o to żeby mu pokazać, zachęcać. Przykładem tego był rysunek - 6 identycznych jeży, pierwszy miał na plecach jabłko, a pozostałym trzeba coś dorysować - wymyślić co jeż może mieć na plecach.

A propos - możecie mi doradzić który zestaw mebelków jest fajniejszy, schodkowy, czy prosty?

Kupiłam wczoraj młodemu w Reserved dżinsową katankę z kapturkiem. Była przeceniona ze 109 na 49,90. Szukałam spodni, ale ceny są straszne - 60 - 100 zł :szok:. Byle spodnie dresowe 45 zł :baffled:.
 
reklama
Do góry