reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

mamy pierwszy sukces nocnikowy:-) najpierw sikał po troszeczkę i co chwilkę a jak zakładałam pampka to zaraz moczył go doszczętnie, a dziś po kilku próbach siadania, mówię, że może sikać dużo:confused2: a Ignaś do mnie "nie wolno na dywan", więc już wiedziałam o co chodziło:-p biedny bał się, że poleci na dywan, aż płakał, że leci:eek: a potem było oczywiście uroczyste wylewanie i spuszczanie wody. Tatuś pojechał do reala po resoraka, bo obiecał:-D
wiem,że jeszcze długa droga przed nami, ale najtrudniejszy pierwszy krok:-D
 
reklama
super, każdy sukces, nawet ten najmniejszy cieszy :-) najważniejsze, że krok do przodu :tak:

u nas w domu 80-90% siuśków jest na nocnik, zawołanych
ale czasami musi się z raz porządnie zlać, żeby jej się przypomniało o wołaniu :-D

dzisiaj byliśmy w sklepie i mąż poszedł z nią na kulki i tam w zabawie się zapomniała, patrzę a ona ma mokrą plamę w kroku :-p wzięłam na ubikację ją i się jeszcze wysiusiała...przy bajkach i w zabawie pewnie jeszcze długo się takie wpadki szykują...
 
Hej

U nas też pada :crazy:

Karol nie chce spać sam. To znaczy zasypia, ale potem się budzi w nocy i woła mnie. Z nami w dużym pokoju też nie chciał spać. Chciał spać u siebie, ale żebym ja spała z nim :eek:. Wszystko fajnie, tylko trochę nam ciasno na tym małym łóżku. A co będzie jak zajdę w ciążę? :szok:
 
Witam
ale moja córa ma sen :szok: 8:30;-)
blu ja mam łóżko 180cm szerokie i we troje jest nam ciasno:confused2:

pogoda:wściekła/y: ale jak na razie nie pada
 
Ale ja z nim spałam na JEGO łóżku :-D 160x70 ;-)
Natalka ma chyba 80cm szerokości łóżka i zawsze popołudniu chce żeby położyć się z nią i w sumie od 2 miesięcy zasypiamy w sypialni i przenoszę ją:tak: bo nie raz zdarzyło mi się zasnąć u Natalki w łóżku i jak się obudziłam to ruszyć się nie mogłam:sorry:
 
reklama
u mnie wczoraj mały usnal z nami bo Ł sie nei chcialo go isc uśpic... potem go przeniosl. a o 2.30 Xawek i tak przydreptał. i oczywiscie tatus nie wyniosł.... i sie cholera nie wyspalam bo przeciez maly dzis we wszystkie mozliwe strony sie rozkładał. szzegolnie na mojej poduszce.... i pospal do 8.30....

matko ale mam dzis jakiegos nerwa..... para mi uszami normalnie idzie.....
 
Do góry