reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
hej zasypiam
taki zapierdziel dzisiaj mielismy ,ze szok
ale 2 p[okoje spakowane w ywwiezione ,rozpakowane w drugim domu. lozko pietrowe stoi i zajmuje prawie caly pokoj , no trudno musza chlopaki sie pomiescic:))

jutro nasza sypialnia i zaczynamy z kuchnia
uciekam sie kompac i odpoczac
milej nocki
 
Dzień doberek :-) Ignaś wstał o 6 gotowy do zabawy a ja od 5 karmiłam Misie- coś się najeść nie może. A tu jeszcze ciemno za oknem,choć pan w pogodzie mówił,że słońce po 7 wzeszło!
 
Witam
Pszczółka nie robi kupki 4 dzień:-( wczoraj masowałam, przykładałam ciepłą pieluszkę, leżenie na brzuszku i nic:-( a od 20 do 23 był sajgon:szok: nie wiem czy to była kolka czy ból brzuszka spowodowany kupką :-( tylko przy piersi się uspokajała:szok: na szczęście noc minęła spokojnie:tak: dziś przyjdzie położna zobaczymy co wymyśli:tak:

Dzień doberek :-) Ignaś wstał o 6 gotowy do zabawy a ja od 5 karmiłam Misie- coś się najeść nie może. A tu jeszcze ciemno za oknem,choć pan w pogodzie mówił,że słońce po 7 wzeszło!
Soppana bo u was 9 tydzień czyli kryzys laktacyjny :confused2: jest w 3 tygodniu i 9 tyg. i dokładnie jest takie wrażenie że dziecko się nie najada z N w 9 tyg. zakończyłyśmy karmienie bo moje piersi nie przetrwały wyschły:-( Położna mówiła żeby podczas kryzysów dużo dziecko przystawiać do piersi:tak:
 
reklama
Ewelinka zdrówka życzę dla Piotrusia.....

Roksi super że Wam tak ładnie posżło na spacerku, ale z tymi kupkami to już niefajnie....mnie położna powiedziała że jak robi 1 na dwa dni to jeszcze do przeżycia ale jak ci Pszczółka 4 dzień nie robi to nieciekawieDaj znać co ci położna powiedziała.....

Blu ty też dasz sobie radę z 2 na spacerkach.....

uciekam popracowac trochę, żeby nie było ;-);-)
 
Do góry