reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
hejo :-) mam wolne dzis :-) to i humorek lepszy :tak::-)

Roksi - tom ciekawa co polozna powie :tak: i oby byla jakas poprawa :tak:

ja mialam macierzynski tutaj tylko 6miesiecy platny :sorry: teraz od stycznia maja placic podobno rok :cool2:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mój laptop to złom trzeci raz piszę posta
była położna i kazała podawać Merck Lacido Baby probiotyk + prebiotyk - informacje i opinie użytkowników - bangla.pl i po 15 minutach od podania Majak zrobiła kupkę:tak: nie wiem czy zdążyło to zadziałać czy masażyki położnej bo tak wytarmosiła małą że szok:szok: i oznajmiła mi że to co ja robię to jest głaskanie a nie masowanie:szok:
idę skonstruować obiad;-) późno bo pospałam prawie 2 godziny a Natala oglądała bajkę po czym przytuliła się do mnie i zasnęła:tak:
 
hej

dzieki za życzenia zdrówka:tak:, niestety jest cięzko, mały marudny, bo go swędzi:-(, obsypało go strasznie, pozytyw taki że chętnie sie smaruje białą papcią:-D
wyrodna matka utrwaliła to jeszcze na zdjęciach:zawstydzona/y:,

w dzień jest jako tako, bo ma rózne zajęcia, gorzej z noca, bo xle spi,

Soppana ja nie zostałam w domu, bo niania nie protestowała, żeby zostac z Piotrusiem, a to na pewno ospa, bo lekarz go oglądał i mówił, że na początku może byc gorączka, a potem juz coraz mniejsza, także paracetamol wystarcza.
podaje mu jeszczecalcium, clemastinum i groprinosin
 
Ewelina obetnij krótko paznokcie Piotrusiowi bo ja mam bliznę po ospie jak rozdrapałam:zawstydzona/y: a wapno podajesz? mi przynosiło ulgę:tak: na dzieciach szybko się goi także zaraz będzie Piotruś zdrowy:tak: a jak 20 lat i ospa myślałam że wykorkuje 3 tygodnie się męczyłam:szok:

Magda moja też ma jazdy z obiadem są takie dni że nie chce:confused2:
 
roksi u nas święto jest jak Krzysiek chce obiad zjeść.... słodkie wszystko owszem albo różne dup[erele typu paluszki to w każdej ilości i w każdym smaku, ale obiad to juz bleeee.... nic nie chce jeść :-/
 
Ostatnia edycja:
Roksi ma króciutkie paznokcie, bo mu obcięłam przed wizytą u cioci, bo wiedziałam że będzie szalał z kuzynostwem:-D
lekarz mówił że ten groprinosin, to przyspiesza przemianę krostek w strupki,

no i u nas tez katastrofa z jedzeniem, bo ma buzię wysypaną, podniebienie, dziąsła i język:szok: pewnie go bardzo boli:-(
 
Roksi superrrr że Pszczółka zrobiła kupę :-):-) fakt faktem że te położne to tak masują mocno, bo pamiętam że tak samo Tuśkę masowała....a nam mamom wydaje się że za mocno:-D:-D

Ewelina buziole dla Piotrusia....

Magdajucha a mleka też nie chce?? bo moja to jak się obrazi na jedzenie to pochłania 3-4 butle mleka w zamian i sobie wyrównuje....a robisz mu różne figurki z jedzenia?? jakieś słoneczka itp??

Sandi ale masz dobrze....ja na wolne muszę poczekać, no chyba że znowu jakieś zwolnienie ;-);-)

a mnie tak głowa boli że szok....a dzisiaj przyszedł kombinezon dla Tuśki, tzn. mikołaj (dziadkowie) przyniósł. Przymierzyłyśmy i super, na sanki i w góry jak znalazł:-):-)i zostanie pewnie na następny rok:-) a wczoraj zamówiłam książkę w świecie książki dla Tuśki i będzie jej mikołaj dawał, chce żeby się przyzwyczaiła do widoku mikołaja bo ona się strasznie go boi...w tamtym roku byliśmy z m w Krainie Św. mikołaja i na jego widok był taki ryk że szok, dopiero jak dał jej cukierka to się uspokoiła- ciekawe co będzie teraz :-)

uciekam robić pranie

miłego wieczorku kobitki
 
reklama
kasiu jemu nic na jedzenie nie pomaga, żadne zwierzaczki słoneczka i inne.... po prostu nie i koniec.... a mleko dostaje tylko rano i wieczorem, jakos w dzień nie wyobrażam sobie dawać mu mleko....
 
Do góry