reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Agatulka, to dawaj znać jak będą jakieś przeceny Elefantenów ;-)

Ale niefajnie, że jesteś chora :-(.

spokoo jak będe mieć info o promocji dam znak lub gdy ja nic nie będe chciała kupić na mojej zniszce też dam znać :))) mam chyba 10 % stałej i co jakiś czas 25%

hej

a u nas kryzys chorobowy trwa dalej:-(

kaskada współczuje:-(, straszne to było, dobrze że pomoc szybko nadeszła

moje jak miały ospe to po kilka kropek to wspólczuje że je tak wysypało

a co do choroby gorączka przesła ufff katar mneijszy tylko kaszel zobaczymy jutro bez klientów więc luzik a piątek pokuruje sie w wyrku moze sie uda być choć zdeczko zdrowszym na sobotę :-p:-p

mąz wyjął puzzle Mikołajowe a tu nie kilka obcji tylko gigantyczne puzzle heheh to się nabrałam ale tam szał układania jest
 
Hej, ja też ledwo żyje, dzieciaki dają popalić, Ignaś troche kaszle,więc siedzi w domu, musze go wykurować bo w sobote chrzciny Michalinki. Niby tylko 7 osób, ale troche roboty jest.
 
Agatulka ja cię rozumiem dlaczego chodzisz mimo wszystko do pracy:tak: zdrówka życzę:-)

Soppana mam nadzieję że pogoda wam dopisze w sobotę:tak:, żeby spacerek do kościółka się udał;-)
 
Agatulka lepiej uważaj na siebie bo teraz dużo osób choruje a najgorsza choroba jest niedoleczona i późniejsze powikłania:szok: kuruj się kochana i oszczędzaj ile się da:tak:

Soppana ja dziś miałam dzień że najchętniej trzasnęłabym drzwiami i poszłabym do pracy:szok: oby do września i wysłać starszaka do przedszkola;-)

Blu opowiadaj brzusio duży, masz jakieś smaki:confused:;-)
 
oj faktycznie jakos cichutko u nas dzisiaj bylo ...

wszystkim chorowitkom duuuzo zdrowka zycze :tak:

Roksi - ja mialam dzisiaj smaka :-p i gyrosa zrobilam ;-)
 
reklama
Dzień dobry!

Wpadłam na szybciutkiego posta przed pracą;-)

zdróweczka dla chorujących!!!

blue mierzysz się w pasie? dobrze, że ja tego nie robiłam bo bym się załamała:-p wiesz przecież, że w odpowiednim czasie się ich pozbędziesz:tak:

soppana mam nadzieję, że przygotowania do chrzcin obędą się b ez chaosu:tak:

roksi jak Majeczka? lacido działa? Nati już teraz by dużo w przedszkolu skorzystała, ale już trza do września poczekać;-)
 
Do góry