reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witam
pospałam do 8:30:szok: szkoda że z przerwami w nocy:confused2: N. też pospała jak szalona:tak: teraz poszły z babcią na spacer:tak:
Hello :-)
O matko, chyba rekord pobiję :szok: 98 cm :szok: W ciągu miesiąca mi przybyło 7 cm. Smaków szczególnych nie mam, poza takimi normalnymi typu lody czy czekolada ;-). Nawet nie jem jakoś więcej niż przed ciążą, a już mam 8 kg na plusie :confused2:
Blu lepiej się nie mierzyć:-p ja jak 100cm przekroczyłam to sobie odpuściłam:sorry: a czekoladę to mogłam jeść na obiad:zawstydzona/y:

roksi jak Majeczka? lacido działa? Nati już teraz by dużo w przedszkolu skorzystała, ale już trza do września poczekać;-)
Madzikm działa:tak: wczoraj była kupka:tak: super może wszystko się ureguluje i przynajmniej jedna dziennie będzie:tak: panie w przedszkolu by nas pogoniły za posikiwanie się:-p

Soppana piękne aniołki:tak: w ogóle jestem w szoku jakiego maż męża zdolniachę:-)
 
One są na sprzedaż, ładnie wyglądają na oknie :-) generalnie to maszyna sama haftuje ale cała praca to zaprojektowanie wzoru, albo można kupic za 5-7 $ u amerykańców!
 
u mnie walki z ospą ciąg dalszy:wściekła/y:, jak jeszcze gdzieś usłyszę, że małe dziecko przechodzi ją łagodniej, to pogryzę:crazy:
wczoraj w nocy obsypało mu siusiaka i nie mógł sie wysikać:-(, płakał tak że ręce mi się trzęsły ze strachu,
od dzisiaj chyba będzie lepiej:confused2:,

Roksi, to kamień z serca, że u malutkiej kupka się normuje:tak:

Soppana śliczne te aniołki, a jak mozna "wykorzystac":confused2:, naszyć na firany np.?
 
a my juz dzisiaj meldujemy sie z drugiego domku
jeszcze czsc rzeczy zostala ,ale lozka i to co najpotrzebniejsze mamy juz tutaj wiec spimy tez tutaj :))
padam na pyszczek , nie wiem kiedy bede miala czas znowu wzrozyc sie a temarty , puki co przesylam buziole i uciekam spac :)
 
reklama
cześć piątkowo :-)
miloku świetnie :-)
a ja zaczynam rozglądac sie za jakimś łóżkiem/tapczanem do siebie, bo tak mnie juz plecy od tego materaca bolą, że szok....
 
Do góry