reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Nas też umawiają na godzinę... Ale jak przyszliśmy pierszy raz to nas ludzie uświadomili, że owszem umawiają na godzinę, ale i tak idzie w/g kolejki :baffled: Czyli jak sobie zajmiesz miejsce, to choćbyś była umówiona na 19 możesz wejść o 15 :baffled:

Ech... :sick: Podobnie jest u nas w szpitalu u ginekologa - kiedyś skusiłam się na badanie na rzecz NFZ. Byłam umówiona na konkretną godzinę, przyszłam a tam ze 30 bab i mówią do mnie, że i tak według kolejki :eek: Czekałam na badanie jakieś 3h po czym już nigdy nie wróciłam do tego gabinetu i zaczęłam chodzić prywatnie :sorry2:

Hej!

byliśmy dziś u pediatry żeby zobaczyła czy to faktycznie zęby i stąd marudzenie. Tymczasem zębów ani śladu a lekarka powiedziała, że mamy rozpieszczone dziecko:-D, może Wam rozwiązałam problem???:-D:-D:-D

a tak serio to mówiła, że od gorąca może taka być; dziś już było normalnie;-)

E tam...zmień lekarkę :-p:happy2::rofl2:


Moje dziecko zmaga się właśnie same ze sobą i próbuje zasnąć. A ja mam czas na relax :cool2:
 
reklama
ja też jestem bliższa opcji, że to jednak z powodu upałów, dziś dużo chłodniej i wszystko w porządku.A dziąsełek faktycznie nie ma nabrzmiałych.
A jak tu na tym etapie wychować dziecko, żeby nie było rozpieszczone??? nie wziąść na ręce jak płacze?? nie przytulić?
Dzieci są różne, jedne są grzeczne i mało absorbujące, a inne lubią jak się nimi ktoś zajmuje non stop. Gdzieś nawet był wątek na ten temat i pisała tam mama bliźniaczek, z których jedna bez problemu śpi sama w łóżeczku, a druga musi z rodzicami, a obie były traktowane tak samo. Także to nie jest kwestia wychowania. Jak dziecko chce na ręce, to widocznie tego potrzebuje, a rolą rodziców jest spełniać potrzeby dziecka. Takie jest moje zdanie przynajmniej :tak:.
 
Dzieci są różne, jedne są grzeczne i mało absorbujące, a inne lubią jak się nimi ktoś zajmuje non stop. Gdzieś nawet był wątek na ten temat i pisała tam mama bliźniaczek, z których jedna bez problemu śpi sama w łóżeczku, a druga musi z rodzicami, a obie były traktowane tak samo. Także to nie jest kwestia wychowania. Jak dziecko chce na ręce, to widocznie tego potrzebuje, a rolą rodziców jest spełniać potrzeby dziecka. Takie jest moje zdanie przynajmniej :tak:.
Zgadzam sie na 100%:tak::-)
 
blubbery zgadzam sie z tym co napisalas.
mojemu nie przeszlo a w dodatku rozwolnienia dostal i nie chcial jesc przez caly dzien.wciskalam mu chociaz troche skaczac nad nim i pajacujac:rofl2::sorry2: na noc dostal syropek bo juz sie nie dalo .plakal nie chial jesc i wypychal jezyk. dostal syropek i zasnal.
nie wiem czy powinnam dawac syropek ale on jest przeciwbolowy i przeciwgoraczkowy wiec mu dala niech sie dziecko nie meczy:sorry2:


bylam u ginekologa no i ...
mam nadzerke i musze isc na wypalanke:-:)-:)-:)-(
nie moge narazie zachodzic w ciaze musze najpierw to wyleczyc:-:)-:)-(
przepisla mi tabletki yasmin i tabletki na wywolanie okresu bo moj orgnizm wytwarza jajeczko ale go nie uwalnia:-:)-:)-(
kurcze pluje sobie teraz w brode bo jestem tutaj tyle czasu i powinnam zalatwic to odrazu to moze bym zdazyla a tak nie mam kiedy zrobic te wypalanki:-:)no:

rozmawialam z tesciowa i bez komentarza ....
 
Wiktoria już ponad godzinę płacze i nie mogę ją uspokoić. Czy to możliwe, że to po szczepionce? Ale szczepienie było przecież wczoraj. Zaraz sama będę płakać
 
reklama
Wiktoria już ponad godzinę płacze i nie mogę ją uspokoić. Czy to możliwe, że to po szczepionce? Ale szczepienie było przecież wczoraj. Zaraz sama będę płakać


Ewa0381 a masz uotke ze szczepionki? Tam powinno być napisane o objawach ubocznych. Na mojej szczepionce bylo napisane,ze objawy mogą być do 48h.To był infanrix IPV + Hib.
 
Do góry