reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
a babcia pewnie juz dłużej nie może i Wiktoria musi iść do przedszkola;-), ale źle nie będzie:tak:, tez bym chciała posłać, ale u nas nie ma szans, dopóki są chętne 3-latki:eek:, młodsze w następnej kolejności w miarę wolnych miejsc, których zresztą brakuje dla starszych:baffled::sorry:
U nas też brak miejsc dla starszych, więc słabo to widzę. Chciałabym żeby córcia "zdecydowała" czy chce chodzić do przedszkola. Ona strasznie chce do dzieci, nie wiem jednak czy by chciała 8 godzin siedziec w przedszkolu, bo uwielbia babcię. Babcia może siedzieć z córcią, to akurat nie jest problem.
 
Cześć :-)

Karol jeszcze śpi :-). A ja wstałam, bo jedziemy do przedszkola dzisiaj autobusem i musimy wyjść przed 8:00.

W poniedziałek idę do prywatnego przedszkola zaklepać miejsce na przyszły rok. Jak będzie jeszcze miejsce :-p.
 
Witam
wczoraj byliśmy na urodzinach kuzyna Natalki:tak: w sumie córcia była tam pierwszy raz:tak: myślałam że będzie zawstydzona a tu niespodzianka bawiła się super:tak: myślę że ten kontakt z dziećmi u yamahy dobrze wpływa na relacje z dziećmi:tak:
i znów poraziło mnie że córcia jest prawie o głowę wyższa od Karola:szok::szok: a jest między nimi 6tyg. różnicy:sorry:

Ewo jeśli babcia ma tylko siły zajmować się córcią to dobrze:tak: moja od kiedy usłyszała że jestem na urlopie to marudzi że Natalka niegrzeczna jest i już nie ma siły:baffled:

Blu trzymam kciuki żeby się udało:tak:
 
dzień dobry

U nas miało dzisiaj padać a świeci piękne słońce :tak: Niestety pobudka była o 6:baffled:.
Moja też ładnie bawi się z innymi dziećmi ,tylko trzeba ją pilnować jak jest ze starszakami bo ich naśladuje. Jak oni skaczą z dużej wysokości to i ona za nimi :no: a nie skończyło to by się dobrze.
 
reklama
hej, hej

z tymi przedszkolami to szok:szok:, ja mówię wprost, że liczę na znajomości, bo inaczej to marne nasze szanse:no:

a my dopiero co wstalismy i jeszcze biegamy w piżamkach:zawstydzona/y:, to wynik wczorajszego pójscia spać o 10-tej:crazy:
 
Do góry