reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hello :-)

Roksi, myślę, że możesz dawać 2 razy spokojnie.

Soppana, ja wygląda u was organizacja tego wszystkiego? Znaczy kąpania, karmienia, usypiania?

Ja idę w poniedziałek do gina, a 7 października na USG. Może się okaże kto w brzuszku mieszka ;-). A na następnej wizycie muszę sobie załatwić 2 tygodnie zwolnienia, bo teściowa jedzie do sanatorium. Mam nadzieję, że mi da :confused:
 
reklama
Hello :-)

Roksi, myślę, że możesz dawać 2 razy spokojnie.

Soppana, ja wygląda u was organizacja tego wszystkiego? Znaczy kąpania, karmienia, usypiania?

Ja idę w poniedziałek do gina, a 7 października na USG. Może się okaże kto w brzuszku mieszka ;-). A na następnej wizycie muszę sobie załatwić 2 tygodnie zwolnienia, bo teściowa jedzie do sanatorium. Mam nadzieję, że mi da :confused:
na pewno da:tak:
u nas trudno mówić jeszcze o organizacji, bo Michalina różnie śpi. Na razie staramy się najpierw "załatwić" Ignasia tzn kolacja, kąpiel i wieczorynka a wtedy ja kąpię Małą i jak ją karmię to M czyta bajki:tak::-)podobnie jest z wychodzeniem z domu, tylko wtedy Ignaś ubrany stoi pod drzwiami i jęczy:baffled:
Pytałam dziś w aptece o te witaminy i pani mówiła, żeby porównywać skład, bo jak daję np tran i Cebion to daje vit ADE i C a w tych multiwitaminach też są. Muszę popatrzeć na necie na skład żeby nie dublować:tak:w zeszłym roku na jesieni Ignac dostawał multisanostol w syropie, jest smaczny i zawsze wieczorem dostawał łyżkę tuż przed mlekiem:-)
 
soppana, blu. Pamiętam, że na początku też mnie ta logistyka wieczornego rytuału przerażała:-);-)

U nas jakieś sztywniejsze wieczorne zwyczaje też wykształciły się po jakimś czasie, jak było wiadomo jak właściwie Michał śpi.
Na początku najpierw "obrabialiśmy" Wojtka a potem Michała. CO u nas nie było najlepszym pomysłem po Michał strasznie płakał czekając na swoją kolej kąpieli i jedzenie. A potem znowu nie umiał zasnąć i potrafił wyć przez godzinę, dwie.
POtem znowu było tak, że w czasie gdy ja kąpałamMichała , M dawał Wojtkowi jeść. A gdy ja karmiłam Michała już wykąpanego- to M kąpał Wojtka i kładliśmy ich spać razem, Ostatecznie, kiedy chłopaki już wyladowali w tym samym pokoju stanęło na tym, że obaj dostają jeść o tej samej porze, kąpią się razem i do łóżka idą razem.Michał pada zazwyczaj pierwszy.
Unormowało się to ostatecznie ok 7/8 miesiąca życia Michała ( gdy przesypiał już całe noce)

Wojtek w żłobku na razie sobie radzi bardzo dobrze. Na razie nie było żadnych płaczów ani przy pożegnaniach ani powitaniach. Idzię chętnie.Gdy odbieram jest zadowolony, dzisiaj śpiewał piosenkę o słoniu. Panie mówią, że wielki z niego indywidualista:) Po tatusiu, heh;-) Mówią, że kryzys może dopiero nadejść jak już się oswoi ze wszystkim i przyzwyczai. Zobaczymy. Mam nadzieję, że bedzie dobrze.
 
a ja właśnie wróciłam od fryzjera, byłam się podciąć. No i się załamałam, bo fryzjerka powiedziała, że jestem na dobrej drodze by szybko wyłysieć :-(
Magda a co się dzieje tak się sypią:confused: ja po porodzie miałam straszne problemy z wypadaniem włosów szczerze to aż zrobiły mi się zakola po 3 miesiącach od urodzenia N.:szok::szok: włosy na szczęście odrosły ale dalej są ze skłonnością do wypadania:baffled: więc łykałam specyfiki witaminowe:tak: a teraz od początku ciąży używam szamponu Klorane poleciła mi moja fryzjerka a pani farmaceutka z apteki która sprzedawała mi ten szampon też miała taki problem z włosami i też chwaliła sobie Klorane:tak: coś ok 30zł kosztuje jest wydajny:tak:

Malaga ale widać pulsującą kropeczkę:confused:

Kaskada, Soppana właśnie ja się boję wieczornych rytuałów:baffled: tego zamieszania jedno do kąpieli drugie też:szok: z tym że mój M zawsze kąpie N. więc pewnie będzie plan taki że najpierw dzidzia do kąpieli a po niej N. a ja dzidzie karmie:sorry2: no nie wiem tak sobie to ułożyłam:sorry2: wyjdzie w praniu
 
ano roksi, bo ja biorę leki przeciwpadaczkowe i myślę, że to od tego... Jako dziecko, zanim zaczęłam brać leki, miałam piękne włosy, apotem własnie tak mi sie przerzedziły ;-(
 
Sandi jesteś kochana 5 rano humorek dopisuje wróciłam z nocki:-D:-D:-D
ale mi sie milo zrobilo :tak:;-)

a tak zagladam rano zagladam :tak: teraz to codziennie jak wracam to zaraz lece zobaczyc co u Zosiaczka :tak:...choc jak sie okazuje dzisiaj wiesci niezadowalajace :-(ale walczy dzielna kochana Kruszynka...
 
reklama
Do góry