reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Agutek znam te remonty ;-)
My na razie siedzimy w domku... szkoda, że rodzinki nie mamy gdzieś niedaleko... no ale póki co to szykują się nam goście ;-) kuzyn przylatuje z Dublina z dziewczyna ;-)
 
reklama
o nie remontów nie zazdroszczę:no: już to przeszłam i na razie nie planuje;-)

moja jeszcze biega idziemy zaraz na kąpiel i czeka mnie lekturka:tak:
 
hej!

soppana zdawaj reacje na bieżąco co u Was bo my głodne wieści:tak:

sandi o 5 rano tralala śpiewać - trza być zakręconym:-D:rofl2:

wyjazdowo się zrobiło...my jutro po południu zmykamy do mamy na 2 dni bo bez męża to pusto w domu;-) ewelina udanego pobytu:-)

Zosia nadal chora...rano byłam u pediatry - nie przyjął nas:crazy: a po południu już summamed bo gorsze gardło, jak ja nie cierpię dawać antybiotyków!!! właściwie to sądziłam, że jest poprawa ale 38,5 o 15 dziś nas zaniepokoiło no lekarka zdecydowała, że antyb. ehhh:baffled::baffled::baffled:
 
moja jeszcze nie śpi:baffled: zbajerowała mnie przed chwilą na Lokomotywę i Rzepkę:tak: i nadal nie chce spać:baffled: no nic trzeba jeszcze tego stękania i wołania posłuchać:baffled: może chociaż pośpi do 9:rofl2:

Madzikm a jak wasze remonty domowe:confused: skończyliście już:confused:
zdrówka dla Zosieńki:tak:
 
Witam:tak:
Agutku zdrówka dla córci oby skończyło się tylko na katarze:tak:

a my wybieramy się do Katowic na ostatni wypad prze porodem;-) poszukuje jeszcze żyrandola do sypialni i krzesełek do kuchni:tak:
 
cześć kobietki, u nas też chorobowo... wprawdzie nie my, ale moja siostra... boję się, żeby nie zaraziła małego... a na dodatek jeszcze zachowuje sie jak smarkacz... nie chce iść do lekarza, bo nie lubi się badać... a ma taką fajną lekarkę, i chodzi i kaszle, kicha, a najgorsze, że zamiast się wysmarkiwać to ona robi coś o 100 razy gorszego, ale nie będę opisywać, bo na samą myśl mi niedobrze... a ponoć ona ma 18 lat :-D
 
reklama
Witajcie :)

Ja używałam Klorane, ale dopiero po miesiącu używania, codziennie, widać było efekt.. Niestety na krótko. Włosy przestały wypadać, a niedługo potem, mimo, że dalej używałam Klorane szamponu i odżywki, włosy zaczęły znów wypadać..


Malaga ale widać pulsującą kropeczkę:confused:
Jeszcze nie było widać.. To było 5tyg 5dni. Ale pęcherzyk był odpowiedniej wielkości, okrągły i dobrze umiejscowiony..

moja kuna jeszcze nie śpi i drze się "mamusiu tatusiu":-D:-D wie jak zwerbować rodziców do siebie:rofl2:
Piotruś ostatnio usypia w kilka minut, ale muszę się położyć obok niego i przytulić :) W przedszkolu usypia jako pierwszy :)

Wyczułam.....T. jest chora :baffled: Nocka za nami średnia, bo katar ją męczy. Nosa nie umie wydmuchać, przed chwilą musiałam na siłę nosek jej zakroplić to skończyło się atakiem płaczu i wrzasku :sorry2: Po prostu pięknie. Mam nadzieję, że do piątku jej przejdzie :confused: Do środy muszę zrobić przelew na zaliczkę za nocleg, a że wyjeżdżam to muszę już w poniedziałek :baffled: I jeszcze pewnie nas też złapie :dry:
Piotruś wrócił wczoraj z przedszkola z ogromnym katarem, mam nadzieję, że na tym się skończy...

Zdrówka dla wszystkich chorowitków :)
 
Do góry