reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

a dziekuje Madzik :tak: zdolna ta Twoja corcia :tak: moja to raczej tak jak Krzyś woli zeby mamusia ukladala :rofl2:...a co do jej zdrowka to tez goraczkowala ,choc jej to jakos szybciej przeszlo :tak:na szczescie :tak:
 
reklama
hej

Roksi, a ja myslałam że jesteś już "po":-D

Blu, co u Karolka, choróbsko przeszło bokiem:confused2:

Sandi, zdróweczka:tak:

Madzik zaglądaj częściej, bo tęsknimy:-(

Magda, jak ty układasz puzzzle a Krzyś patrzy, to tez fajna zabawa:laugh2:
 
Roksi jestem z Tobą;-), oby szybko poszło,
a ja na prawdę byłam przekonana, że już urodzisz, po tym jak napisałaś że masz bóle i czop zaczął odchodzić:confused2::sorry:,
a jak było z N, dotrwałaś do terminu:confused2:

Blu, a dlaczego robiłaś badania małemu, tak profilaktycznie:confused2:,
zastanawiam się czy Piotrkowi nie zrobić:sorry:

Madzik oglądasz Czas honoru?
 
Ewelina N. urodziła się 7 marca termin OM był na 2 marca z USG 27 luty:tak: dziś miałam dużo czopu ale jeszcze nie wyszła mi ta końcówka:sorry: tzn ta część podbarwiona krwią:sorry: i mam takie dziwne uczucie tak zwanego "pełnego sromu" wkurzające strasznie:confused2: teraz to chce dotrać do wtorku:tak: mój doktor ma dyżur:sorry:
 
reklama
roksi ja tam też nie chce podkopywać ale mi czop odszedł miesiąc przed terminem chyba;-):szok: biedaq.. Powiem inaczej... Nie ma się co niecierpliwić.Ciesz się ostatnimi wolnymi chwilami, wyleguj jak możesz, czytaj, śpij itp itd, potem będzie szaleństwo:)))

blu dobrze, że młody lepiej. A jakie badania robiliście? Chyba też muszę młodych przynajmniej na krew zabrać.

Wojtek jutro idzie do żłobka po dwutygodniowej przerwie. Cała się boję jak to będzie wyglądać. Ech...
 
Do góry