reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy plus 40

reklama
Hej . Mam 41 lat i jestem we wczesnej ciąży . Ma razie dokuczają mi mdłości . To nie pierwsze dziecko . Jak ty się obecnie czujesz ?
Cześć. Ja mam skończone 40 lat i jestem we wczesnej ciąży. To jest dopiero 5 tydzień i parę dni lekarz powiedział że jest wszystko ok i że widzi już akcje serca ❤️ cieszę się ale strasznie się boje
 
Cześć. Ja mam skończone 40 lat i jestem we wczesnej ciąży. To jest dopiero 5 tydzień i parę dni lekarz powiedział że jest wszystko ok i że widzi już akcje serca ❤️ cieszę się ale strasznie się boje
40 lat w czerwcu a corka z 31 sierpnia.pierwsze dziecko. Ja tez sie bardzo balam tym bardziej ze poprzesnia ciaza zakonczyla sie poronieniem w 13tyg. Na poczatku mowie niech bedzie co ma byc. Moje symptomy ciazowe ustaly w ok 7-8 tyg i juz mialam najczarniejsze mysli ale bibas caly czas sie trzymal. Moj maz bardzo mi pomagal bo to on opanowywal moj stres tlumaczac ze wszystko jest ok. Moja mala tez miala pozniej dziwny harmonogram aktywnosci co tez mnie stresowalo troche. 2 dni aktywne i 2 dni praktycznie brak ruchu. Ciaza przebiagala super az do 34tyg gdzie wykryto nadcisnienie ciazowe. Troche stresu bylo bo balam sie zatrucia ciazowego ale cale szczescie tabletki pomogly i urodzilam przec cc z wyboru ( nie chcialam wywolywania bo naczytalam sie o komplikacjach) w 39+5. Corka ma 3 miesiace, jest zdrowa, pelna enegi, poprostu idealna. No i dzisiaj pierwsze glosne usmiechy sie trafily. Juz teraz nie wyobrazam sobie bez niej zycia. Takze pozna ciaza moze byc spelnieniem marzen!!!!
 
Do góry