reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej i ja się melduję po wielkiej nieobecności:-p
U mnie też ciągle czasu brak bo praca dom itp raz jest lepiej a raz gorzej jak u każdego jednak cieszę się że mamy już praktycznie lato:-D:tak:
Kasia super że młody się dostał do przedszkola i zarazem współczuję sytuacji domowej kurde wokół mnie też się ciągle słyszy że ktoś traci pracę nie wypłacają pensji itp....
 
reklama
U nas jakby problemów było mało to jeszcze się okazuje, że mam nadciśnienie :-( i to spore bo średnio 160/110 ... dostałam już skierowanie do szpitala i czekam aż M skończy prace, żeby mógł zostać z Natanielkiem i od czerwca się kładę na badania ... z pracą dalej lipa :-(
 
Kasia zdrówka, widziałam wystawę Twoich prac na Majówce, ale Ciebie nie dojrzałam;(A byłam od 15-21;)Mam nadzieje ze sie cos uda znaleźć M. Mój małżonek tez szuka w Polsce ale masakra i klapa totalna;(
 
A to musiałaś trafić, że akurat gdzieś poszłam bo w sumie siedziałam tam prawie cały czas od 15.30 do 19.30 z małymi przerwami na spacer z Natanielkiem :-) A będziecie z Gają na otwarciu placu zabaw w sobotę? Bo my będziemy na pewno jeśli tylko pogoda dopisze ;-) No i oczywiście w niedzielę na Dniu Dziecka, zaczynam już myśleć o kostiumach ;-)

A praca ... no w końcu musi być lepiej ;-) mam nadzieję, że już niedługo los się odmieni ...
 
Witam po dłuższej nieobecności.Dobra wiadomość-Inga dostała się do przedszkola pierwszego wyboru.Strasznie się cieszymy.Chodzili tam moi starszacy a we wrześniu Mikołaj będzie chodził na tej samej ulicy do szkoły to za 1 wyjściem obydwoje zaprowadzę.
 
Kasia ja tez juz nawet zrobiłam mapę gdzie teraz kwitnie czarny bez by pożniej łatwo było mi go znaleźć;)
Monika ja też zrobiłam z truskawek kompoty i dżem, no i obowiązkowo ogórki małosolne się kiszą;)
 
reklama
u nas ogórki małosolne już dawno zjedzone ;-)

a ja standardowo za bazyliką będę czarny bez zbierać, tam jest go po prostu mnóstwo ;-) kwiaty już kwitną i też można by zbierać, ale czekam na owoce ... sąsiad ma przed domem czarny bez więc będę obserwować na bieżąco kiedy dojrzeje ;-)
 
Do góry