reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam mamuski:)
czy moge do was dołączyc??
ja takze z tych siedzących w domku..hihi,do pracy planuje isc jak młoda bedzie mogła isc do przedszkola,czyli za jakies około 2 latka:)))
witamy na forum czyli na naszym czacie.:-D:-D

to fajno:))bardzo sie ciesze:))
Dzis jakas zdołowana jestem ,z małżem sie pokłóciłam,starszak marudny od rana ,mnie cholerne zapalenie migdałków niechce przejsc ,nomalnie pieknie.......:(
Młoda cos spac niemoze ,od wczoraja jakas inna jest.
Acha dzis odebralismy wyniki badan krwi młodej i ma za wysokie OB co to moze znaczyc???
Wizyte u laryngologa mamy dopeiro na 25 czerwca:((i sie martwie:((
podwyższone OB to stan zapalny.

A co powiecie na to:
Kobieta ważąca 280 kg urodziła zdrowe dziecko

Mimo rad lekarzy, którzy obawiali się, że jej serce nie wytrzyma porodu, ważąca 280 kilogramów 35-letnia Rosjanka, odmówiła aborcji i urodziła zdrowe dziecko.

Chłopiec, który przyszedł 15 maja na świat przez cesarskie cięcie, ważył 2,45 kilograma. Pierwsze dni swojego życia spędził w inkubatorze. Początkowo żywiony był specjalną sondą, ale teraz pije już mleko przez smoczek.

Gdy tylko lekarze zorientowali się, że Nonna spodziewa się dziecka, zaproponowali jej aborcję ze względu na niebezpieczeństwo, jakie ciąża mogła stanowić dla kobiety ważącej wówczas 240 kilogramów.


REKLAMA
dol.gif
Czytaj dalej




Ciążę kobiety tak otyłej lekarze uznali za swego rodzaju cud, ale nie wierzyli w jej pomyślne zakończenie, m.in. ze względu na słabą wydolność serca pacjentki.

Nonna stanowczo odmówiła usunięcia płodu i podpisała dokument, w którym zwalnia lekarzy z wszelkiej odpowiedzialności za przebieg ciąży i porodu.

W 34. tygodniu ciąży, w związku z pogorszeniem się stanu zdrowia kobiety, ekipa ginekologów pod kierunkiem doktora Marka Kurtsera przeprowadziła operację cesarskiego cięcia.

Młoda, samotna matka wstaje już z łóżka i choć nie bez trudu, spaceruje szpitalnym korytarzem. Syna nazwała Ryszard.
:szok::szok::szok:

witamy nową mamusie na naszym chacie:tak::tak:
o madziula jesteś ale fajnie:tak::tak::tak:proszę o fotki pokoju wytapetowanego:tak::tak:
dziewczyny coś wam napisze tyko się nie nbijajcie głośno:rofl2:
siedze sobie czytam bb pisze i myślę ale komuś się mięsko jara ....no fakt jara się ale nie czyjaś tylko moja wątróbka w sensie nie moja tylko drobiowa:-D:-D:-D:-Duratowałam ją w ostatniej chwili taka troszkę mocniej wypieczona jest:-D:-D
:-D:-D:-D:-D

A Martynka dostała dzisiaj od Babci na dzień dziecka złote kolczyki
pięknie

wiktoria super prezent ta martynka to ma super babcie:tak::tak:
o przypomniałaś mi że julka dostała od dziadka na chrzciny kolczyki złote gdzie one są?????????julka miała przebite wtedy już uszka a chrzczona była jak miała 5 m-cy a uszy od ponad 2 już przebite:zawstydzona/y::tak::-Dmój tatuś nazwał mnie wariatką wtedy ale wyglądała no bosko :rofl2:
na pewno :-D:-D:-D

moja julka jest niemożliwa siedzi w łazience i po raz 10 dziś robi sobie makijaż no błyszczyk na usta krem nawet rzęsy ....mówie jej w końcu julka co ty się tak pacykujesz a ona no muszę ja wcale nie ty jesteś śliczna i bez makijażu na co moja kochana córka ale bez makijażu to ja taka naga jestem:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Da gdzie to usłyszała to pojęcia nie mam bo ja nigdy tak nie mówie:no::-D:-D:-D
no i chwale się uwaga.......ANTOŚ SAMI PIJE PICIU Z BUTELKI SAM JĄ SOBIE TRZYMA I DOZUJE:tak::tak::tak:No to teraz czas na naukę picia z niekapka kupiłam mu taki aventa z białym ustnikiem miękim może da rade,,,,,,........od kiedy wasze dzieciaczki piły z niekapka????
Julka jest naprawdę niemożliwa a dla Antośka wielkie gratulacje :tak::tak:

Nie jest to tragicznie, ale rewelki też nie ma :zawstydzona/y: Czytałam ostatnio o teście szóstoklasistów, podobno średnia krajowa była 22 pkt na 40 - to nie jest zbyt dobry wynik. :no:
Tak dokładnie średnia była 22.6 pkt.a tylko lekko ponad 1000 uczniów napisało na 40 pkt.
Test w tym roku był najtrudniejszy ze wszystkich testów jakie były.

oj się będzie działo:tak::tak::tak::cool2::cool2::cool2:
ja tam na noc upojną dziś nie liczę moje kochanie idzie na pożegnanie kumpla z działu przenieśli go do poznania z dniem 1 czerwca i robi pożegnanie swojego działu w pubie ....moje kochanie mówi "malinuś nie będe za długo".....taaaaaa zaśpiewam mu koło 4 nad ranem....NLADY ŚWIT ZASTAŁ MNIE.....:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

kądś to znam, mj tez zawze obiecywał wrócic przed np 1 w nocy to sięjakoś doczekac nie mogłam, ale po kiedys tam zrozumiel, że jak spóźni się raz jeszcze to bedie źle i wraca zawsze! 10 min przed czasem:-D
A ja tak nosze się z zamiarem przebca uszu małej i jakoś nie moge sie przemóc, teraz chyba nie, co? może do przyszlego roku poczekac na wiosnę? powiedzcie co o tym myslicie:rofl2:
przebij teraz.
Czym szybciej tym lepiej.
Potem może się bać.

Może to być alergia na coś ,albo faktycznie nabiał,albo jakieś pyłki ,traz pełno tego dziadostwa lata,przy zapaleniu krtani nie musi być dusznośći,chrypa ,moi ,ani ja nigdy nie mieliśmy ,jedynie głos traciliśmy co w wypadku mojej córki było dość miłe:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y:
dokładnie takie mogą być objawy
Masz rację :tak:

MADZIULA TY SWYRODNA MATKO:-D:-D:-D:-D
JA TEŻ CZASAMI MARZĘ O TYM ŻE MOJE DZIECI NIE MÓWIĄ NP PRZEZ 3-4 GODZINY:rofl2:I NIC Z TEGO ONI NAWET PRZEZ SEN NAWIJAJĄ:szok::-DŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ TO CZASAMI GADAJĄ MIĘDZY SOBĄ:-D:-D:-D
u mnie to samo.
klaudia potrafi usuiąśc na łóżku o 2-3 w nocy,gadać ze mną przez 40- minut i dalej spać.
Rano nic nie pamięta.
Ta to jest dopiero zdolna.:-D:-D:-D:-D

Naprawde jestem sama, czasami próbuje byc ojcem dla dzieci, ale jakoś mu to nie wychodzi:-:)-:)-(Już nie mieszkamy razem, przychdzi, taki pies ogrodnika, nie jesteśmy razem a on pilnuje, żebym czasem kogoś nie poznała:wściekła/y::wściekła/y:
przykre :-(

ADam mógłby mieć dzień trola codziennie julka to czyścioch i prysznic sobie robi rano i wieczorem:-D
słuchajcie adam przyszedł ze szkoły pyta gdzie idziesz piotrek ten na impre ide adacho adam ale taką z alkoholem ???? piotrek no tak...adam to może skocze po picie do warzywniaka ? piotrek ale jeszcze jest butelka mineralki...adam ale jutro będziesz miał KACA:szok::szok:piotrek nie nie będe miał:tak: (taaaaaa!!!!!!) na to włącza się julka a co to jest kac????????// odpowiedz adama: kac to Katowanie Alkoholem Choleryka:-D:-D:-D
:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
dziewczynki sorry,ale już nie czytam dalej.
Daruś mnie do łózka woła.
Czyżby coś chciał?:-D:-D:-D:-D
 
reklama
hehe...tez siedzę w domku z synkiem ;-)
..a teraz mozna posiedziec troszke dluzej bo mezus jest na strazy ;-)więc zagoscilam tu do Was :-)Pozdrawiam
 
słuchajcie adam czyta julce frankilna w łóżku "franklin i złoty interes" w bajce chodzi o to że franklin chce zabawke zestaw suer dedektywa ale nie ma tyle kasy prosi rodziców ci mówią że może zarobić więc maluje płot zmywa naczynia w końcu ma pieniądze i kupuje go ....skończył adaś czytać i pyta julkę -to jaki morał z tej bajki????????/ julia myśli cisza w pokoju nagle słyszę odpowiedź julki-"JAK SIĘ NIE MA MIEDZI TO SIĘ NA DUPIE SIEDZI" no wyje z niej:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

As się zaraz pojawi :tak::tak::tak::tak::tak:
skąd wiedziałaś?podglądałaś?:-D:-D:-D

Chyba tak bo chyba przejeła komputer od Klaudii:tak::-D
no przejęłam.
Dziś dla odmiany świętowałyśmy jej sukces grając na macie DANCE .
Oj dała mi popalić.:-D:-D:-D:-D

CHWALĘ SIĘ :
Klaudia najlepiej z całej szkoły napisała egzamin 6 klasisty na 37 punktów.
Pomimo ,że nie uzyskała kompletu 40 punktów to i tak jestem z niej MEGA DUMNA
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ni i się pojawiłam.Miałaś rację.:-D:-D:-D:-D

Enoooooo to wielkie gratulacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak: mamuska mozesz być dumna z córy :tak::tak::tak::tak::tak:

gratulacje dla klaudi:tak::tak::tak:no mamusia puchnij z dumy rewelacja:tak::tak:

no dzisiaj jestem bo przez ostatni czas to wogole nie maialm ochoty :eek:
ale dzis mniam mniam .... pychotkowo sie robi :-p:-p:-p

no fakt nie odmawia sie bo jak nie to go ... zgwalce hihihih
ale tak na powaznie slyszalyscie o tym jak kobieta zgwalcila oralnie mezczyzne i pojdzie siedziec na 9 miesiacy?? czytalam to gdzies dzisiaj :tak:

no to brawo :-D:-D:-D:-D

AS
Wielkie gratulacje dla Kaudi:tak::tak::tak:
Zdolniacha jedna:-):tak:
dzięki za pochwały.Przekażę rano zdobywczyni I miejsca w szkole.

a ciekawe gdzie anabubka :eek:
dziś wieczorem odpoczywa od kompa :-)

:szok::szok::szok:

GRATULACJE DLA KLAUDII -ŚWIETNIE JEJ POSZŁO:-D:-D:-D


pOJAWIAM SIĘ I ZNIKAM ,TAK ZERKAM CO TU SŁYCHAĆ ,,bo mnie juz m ściga i woła i ciągnie ,ciekawe czego chce...........
pewnie dostępu do kompa:-D:-D
dzięki jeszcze raz

ja też powoli się zbieram do odlotu bo moje kochanie na imprezie bóg jeden wie o której wróci a nawet jak wróci to i tak ja muszę wstawać do antka bo on pewnie nie będzie w stanie:-D:-D
skąd ja to znam:eek:

witamy na naszym czatowym forum.:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wróciłam z psiakiem ze spacerku i jeszcze coś Wam napiszę.
Dziś był kolejny truskawkowy dzień.
Kupiłam 3 kg.:szok::szok::-D:-D:-D
1)porcja na surowo zanim do domu dotarłam.:-D:-D:-D
2) truskawki gniecione z cukrem :-D:-D:-D
3) porcja to mus z cukrem,ale nie taki wyszukany jak Adama Malinki :-D:-D:-D:-D:-D:-D
4) pierogi z truskawkami
5) zupa truskawkowa
6 ) koktail z truskawek
7) niedawno przed kompem surowe tak z 0.5 kg
8) właśnie zajadam kolejny talerz zupy truskawkowej
9) no i jeszcze zostały,aż szkoda ,żeby w lodówce stały.
Chyba im smutno tak samym na tym durszlaku :-D:-D:-D:-D
Chyba pójdę i im powiem ,że za chwilę będą zjedzone,bo język w tyłek wpada jak tak się na mnie patrzą.
No zjedz mnie,zjedz normalnie wołają do mnie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Właśnie zjadłam ostatnią porcję truskawek i mogę z czystym sumieniem iśc spać.:-D:-D:-D
Rano idę na bazarek .Zgadnijcie po co?:-D:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocki dziewczynki :rofl2::rofl2:
 
witaj u nas :tak:

Wróciłam z psiakiem ze spacerku i jeszcze coś Wam napiszę.
Dziś był kolejny truskawkowy dzień.
Kupiłam 3 kg.:szok::szok::-D:-D:-D
1)porcja na surowo zanim do domu dotarłam.:-D:-D:-D
2) truskawki gniecione z cukrem :-D:-D:-D
3) porcja to mus z cukrem,ale nie taki wyszukany jak Adama Malinki :-D:-D:-D:-D:-D:-D
4) pierogi z truskawkami
5) zupa truskawkowa
6 ) koktail z truskawek
7) niedawno przed kompem surowe tak z 0.5 kg
8) właśnie zajadam kolejny talerz zupy truskawkowej
9) no i jeszcze zostały,aż szkoda ,żeby w lodówce stały.
Chyba im smutno tak samym na tym durszlaku :-D:-D:-D:-D
Chyba pójdę i im powiem ,że za chwilę będą zjedzone,bo język w tyłek wpada jak tak się na mnie patrzą.
No zjedz mnie,zjedz normalnie wołają do mnie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tobie to zazdroszzcze tego truskawkowego menu... :-D:tak:
 
no a tak poza tym to ja sie witam w ten sobotni pochmurny dzien... :confused2:
teraz pije kawke a za niedlugo trza leciec na zakupy jakies miecho kupic :tak:
potem sprztamnnie wiec milego dnia :-D
 
a moj m tak fajnie lezy...
ale nie widac tego co kiedys Wam pisalam jak palil :sorry:
ale mam lepsze widoki hehe
chyba sie skusze... :cool2::cool2::cool2:
Na sex cie nabrało oj Pati
CHWALĘ SIĘ :
Klaudia najlepiej z całej szkoły napisała egzamin 6 klasisty na 37 punktów.
Pomimo ,że nie uzyskała kompletu 40 punktów to i tak jestem z niej MEGA DUMNA
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gratulacje dla Klaudi masz powód do dumy:tak:
Sala Zabaw Piotrus i Arek - Wrocław, Zielona Góra.

zobaczcie sobie tą stronkę to zobaczycie gdzie moja córka się dziś bawiła :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
wejdxcie na Wrocław i na to drugie miasto.na tym drugim mieście jest takie duże zdjęcie,bedzie lepiej widać.u nas we wrocku jest takie samo.super zabawa.
Szkoda ze unas takiego nie ma
Nie wiedziałam ze faceta mozna zgwałcić.:szok::szok:A te babcie ładnie wyszły jak na swój wiek
Witaj u nas
Wróciłam z psiakiem ze spacerku i jeszcze coś Wam napiszę.
Dziś był kolejny truskawkowy dzień.
Kupiłam 3 kg.:szok::szok::-D:-D:-D
1)porcja na surowo zanim do domu dotarłam.:-D:-D:-D
2) truskawki gniecione z cukrem :-D:-D:-D
3) porcja to mus z cukrem,ale nie taki wyszukany jak Adama Malinki :-D:-D:-D:-D:-D:-D
4) pierogi z truskawkami
5) zupa truskawkowa
6 ) koktail z truskawek
7) niedawno przed kompem surowe tak z 0.5 kg
8) właśnie zajadam kolejny talerz zupy truskawkowej
9) no i jeszcze zostały,aż szkoda ,żeby w lodówce stały.
Chyba im smutno tak samym na tym durszlaku :-D:-D:-D:-D
Chyba pójdę i im powiem ,że za chwilę będą zjedzone,bo język w tyłek wpada jak tak się na mnie patrzą.
No zjedz mnie,zjedz normalnie wołają do mnie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A co ty te truskawki napastujesz:-D:-D:-Dale jedz niech ci na zdrowie idą:tak:
Właśnie zjadłam ostatnią porcję truskawek i mogę z czystym sumieniem iśc spać.:-D:-D:-D
Rano idę na bazarek .Zgadnijcie po co?:-D:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocki dziewczynki :rofl2::rofl2:
Poco ja nie wiem:szok::eek:
 
reklama
no a tak poza tym to ja sie witam w ten sobotni pochmurny dzien... :confused2:
teraz pije kawke a za niedlugo trza leciec na zakupy jakies miecho kupic :tak:
potem sprztamnnie wiec milego dnia :-D
Witaj Patrysiu.:-):-):-)
No i ja sie witam u nas ciągle leje wiedz na polko nie pójdziemy Martynka poszła do babci teraz kumpluje z nią:-D:-D:-Da Kamilek własnie zasną bo wstali przed 06:00.A ja dopijam kawke i biore sie za sprzątanie
 
Do góry