reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam moje kochane :happy2:
od razu przyznaje bez bicia że nie nadrobiłam może potem mi się uda :sorry2: ale zauważyłam że mamy nową mamusię STRUNIA witaj u nas i się rozgaszczaj:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
moje dzieci wczoraj wyjechały nad morze do babci w domu tylko Antoni został cisza aż dzwoni po uszach :szok: ale jak błogo :-pz tej radości i z okazji imieninek mojego Pietruszki wypiliśmy wczoraj butle wina czerwonego wytrawne prezen Piotrkowy a jakie było pycha :tak::tak::tak::tak:po tem jeszcze pół sangri która skądś nam została najedliśmy się do tego pleśniaków pogadaliśmy do 2:cool2::cool2::cool2::cool2: powspominaliśmy nasze dawne czasy początki kto kogo uwiódł ...jak to się tak naprawdę zaczęło.....ech miło było:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:ale rano Pietruszka na 7 do pracy ciężko mu się wstawało:-pa my z Tonim troliliśmy do 8.45:-p:-p:-p:-p otem leniwe śniadanko zakupy plac zabaw no rozkosz:tak::tak::tak:
Tonisław padł po ostrej walce na placu o zabawki:cool2::cool2::cool2::cool2:moje dziecię z tych co to chętnie dają swoje zabawki ale jak chce od kogoś coś pożyczyć a ktoś mówi nie to zdziwiony a jak jeszcze łopatka od Filipka zarobił bo się ośmielił zabrać jego auto...to najpierw ryfka i do mamy ale w połowie piaskownicy się zreflektował wrócił i na odlew Filipowi przyłożył :dry::dry::dry:no krzyczeć na niego nie będę przecież on tylko oddał :cool2::cool2::cool2::cool2: a nie będę go uczyła jak Adama że niewolno bo wiem co to óźniej daje mój Adm do dziś się obronić nie umie i naiwny jak niemowlę........bić zaczynać nie pozwalam ale jak ktoś go leje no to niech się broni:-D
Upałów ciąg dalszy (i tu współczuję naszym ciężaróweczkom :tak:) ja blade mam nogi jak (_ _) no ale jakoś tak ciężko je opalić ale śmigam na plac w krótkich majtkach może coś chwyci...a grube mm te nogi to niby duża powierzchnia powinna przyciągać słońce a tu (_ _) blada nie opala :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
idę ogarnąć kuchnię obiorę ziemniaczki surówkę zrobię i wrócę jak bumerang :-)
 
reklama
I ja się witam.:-)
Przepraszam za brak udziału w dyskusjach, ale czasu szkoda mi przed kompem marnować. Pogoda cud, miód , malina;-) ... toteż korzystamy ze wszystkiego.:tak: W ruch poszły rowery, basen, piaskownica... a no i sprzymierzeńcem stal się nam las i jego owoce. :cool2:
Słuchajcie , ile jagód w lesie :szok::szok::szok: ... a ile komarów.:cool2: Tak czy siak opatulona ( w słońcu 35C) , śpciekająca potem, odganiająca się od krwiopijców w 40 min. uskubałam ponad 1l. jagódek.:-p:-p:-p Zawekowane stoją na czarną godzinę.:tak::tak::tak::tak::-)
Do tego dzisiejsze obiadzicho również z lasu.:-D:tak: Specjal: schabik pieczony w piekarniku , polany pyyyyysznym sosem z kurek.:tak::tak: Mniami.:-) Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszny sos z kurek

A co do nk. Tutaj chyba wszystko jest napisane.:cool::cool::cool::cool: Pożegnanie z naszą klasą
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski popoludniowo.
moje dzieci padły o 15 do spania jak muchy,upały im daja popalic,goraco jest strasznie,ale co tam ja lubie taka pogode.
glodna jestem ale z obiadem czekam na m bo mi sie nie chce dwa razy smarzyc i zmywac.

iwicik-kochana zrob fotke tej fury maxsia i wklej.

malinka-kochana,jak wakacje to wakacje!!!!!!
tobie sie też nalezy odpoczynek:tak:ja tez mojego krystiana dam do mojej mamy na wakacje ale od blizniaków nikt mnie nie uwolni.
 
dziś kolejny dzień i zarazem osttani adaptacji mw przedszkolu.poszla oliwka z M na godz 15.00.
ku wielkiemu zdziwieniu dzieci miały zostać same z opiekunkami a rodziców zabrała dyrektorka na zebranie :tak::tak::tak::tak:

M powiedział Oliwce ze zostaje z Panią i dziecmi że idzie porozmawiać z panią,nie sprzeciwiała się.
Szalała że szok.zebranie trwało 1,5godz,3 dzieci przyprowadzono do rodziców po jakimś czasie bo strasznie płakały a moje dziecko nie :-):-):-):-):-):-) jestem zadowolona bo sie świetnie bawiła.

jak m poszedł po nia to jej nie było w sali :szok::szok::szok::szok::szok: pyta sie pani gdzie Oliwka szukają a ta skubana poszła i zaszyła się w ubikacji i myła lalce głowę w zlewie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jeszzce zdziwiona że ja szukaja i że gorąca woda leci :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D no ale troche strachu M się najadł bo chwilke ją szukali :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

mam nadzieję ze tak chętnie będzie chodzic od wrzesnia.


a ja własnie zjadłam na kolacje miseczka truskawek mniam mniam :-):-):-):-):-)
 
hej i ja jeszcze raz zaglądam i co widze ze was tu mało no ale nie ma sie co dziwic jak taka piekna pogoda

malinka masz racje ja juz odpadam spacery poza domem to dla mnie masakra nogi puchna w 10 min:baffled::baffled::baffled: a chcąc wieczorkiem wyjsc to znów komary mnie zjedzą :-D:-D:-Dwiec wole siedziec w chałupie ........dzisiaj juz zel chłodzacy wszedł spowrotem w uzywke:-Di ja tez mam nie dosc ze grubasne nózki to jeszcze blade na dodatek :-D:-Dwiec jest nas dwie blade (_ _):-D:-D:-D

Agnes no to mała pokazała ze umie sobie radzic w przedszkolu:-D:-D:-D
 
Agnes - nie chcę cię zniechęcać ale u nas adaptacja przeszła super a od września i tak zaczęły się problemy/płacze/tęsknota
Ale są to problemy do rozwiązania. Potem niestety jak Kla chorowała to po nieobecności znowu było ciężko. Ech przedszkolne problemy :-:)-:)-(. Jakie to przedszkole prywatne czy publiczne - jest czynne w wakacje? Moja koleżanka chodziła ze swoim dzieckiem dodatkowo do przedszkola przed rozpoczęciem roku. Dogadała się indywidualnie, że będzie przychodzić np. raz, dwa razy w tygodniu na chwilę się pobawić czy zobaczyć jak np. dzieci jedzą obiad. Bardzo im pomogło, ale jej mała była wyjątkowo przerażona przedszkolem - generalnie takie dziecko co to nie daje matce odejść na chwile. Spróbujcie pochodzić sobie dodatkowo.
 
Witam wieczorem. A tu pustki hehe :tak: widać wakacje pełną parą ;-) Kuba jeszcze się bawi ale zaraz spać idzie bo już na oczy prawie nie widzi :-) mam nadzieję że szybko zaśnie, bo mama też pada :tak: coś się chmurzy, jak była z Kubą w piaskownicy to trochę padało i grzmiało i na tym się skończyło :sorry2: ale widzę że krąży i oby w nocy padało jak już bo na jutro plany mam. Rano mam zamiar lecieć na lumpy bo będą po 1zł wszystko :tak: obym coś znalazła ciekawego ;-) a z M tak jak myślałam, on nawet nie zauważył że się do niego nie odzywam, jak to powiedziałam głośno to wielce zdziwiony był nawet chyba nie wiedział dlaczego. Ale sobie przypomniał bo dał mi naleśniki z napisem przepraszam :-D super ale ja chce to usłyszeć a nie przeczytać :tak: mam nadzieję że się przełamie i powie :tak:
Malinka to Tobie się nogi ciężko opalają jak mi :sorry2: nie lubię tego :dry:
Agnes to super że Oliwka tak szybko się klimatyzuje i nie płaczę :tak:
Iwcik a jaki masz żel chłodzący? Bo ja w ciąży nie jestem ale by mi się przydał bo na zmianę ciśnienia też mi puchną ale całe nogi po sam tyłek :dry:
 
Beatko ja kupuje Lioton 1000 bo tylko to na moje nogi działa miałam rózne inne jakies z wyciągami z kasztana ale mi one nie pomagały wiec mam jeden a sprawdzony :tak::tak::tak:i moge polecic bo ja tez mam nogi od samej (_ _)napuchniete, a nim jak posmaruje to odrazu jest odczuwalna ulga chwila z nogami uniesionymi i jest oki:tak::tak::tak:
kosztuje tubka 50g ok 23zł zalezy od apteki a ja zawsze biore duzy 100g to kosztuje 39zł:tak::tak::tak::tak:
 
dzien dobry mamuski!!!!
a co tu takie pustki:szok::szok::-(
moje dzieci spia,krystian cos tak wycina i klei a ja głowe umyłam i z kawka zasiadłam przed kąpem.
obiad mam z wczoraj wiec mam luz,pogoda jest piekna,słoneczko swieci i jest goraco-uwielbiam taka pogode.:tak:

miłego dnia:-)

ania-gdzie ty byłas jak cie nie bylo;-)

as-a ja nie znalazlam twojej klaudi:no::-:)zawstydzona/y:
korzystalam z pogody, cudownie cieplutko kolo 30st wiec nie ma co marnowac czasu na siedzenie w domku
hej laski

ale upał cholera normalnie moje nogi niewyrabiaja na takim cieple trzeba turlnąć sie do apteki po zel chłodzacy do nóg bo bez niego bedzie cieżko:-:)-:)-(
no i do biedronki po zakupy a tak mi sie nie chce ze szok.....buuuu

Dzisiaj pan dostarczył prezent dla mojego syna na urodzinki no i sie usmiałam bo oczywiscie tatus pierwszy tak wariował na qadzie az paliwa brakło i sie zdziwił bo stwierdzil ze popsuł :-D:-D:-Da ja mu ga:-Ddam ze moze paliwa brakło co ....przeciez wiadomo ze w sklepie nie naleja ci nie wiadomo ile tylko tyle co zeby sprawdzic czy pali :-D:-D:-Dno i faktycznie dolal i wszystko jest git dziecko jak wróci w piatek z wakacji to bedzie przeszczesliwe jego własne czarne BMW :-D:-Dbo tak ten quad sie nazywa:tak::tak::tak:


Beatko lepsze abrakadabra niz nic :):):)heeeeeeee
a to ci Krzys zapomnial o paliwku heheh tak jaby mu auto ktos za darmoche zatankowal :))
Smaruj nogi tym zelem i nawet na slonce nie wystawiaj jak urodzisz to opalisz.TYlko nie odrazu:-D
I ja się witam.:-)
Przepraszam za brak udziału w dyskusjach, ale czasu szkoda mi przed kompem marnować. Pogoda cud, miód , malina;-) ... toteż korzystamy ze wszystkiego.:tak: W ruch poszły rowery, basen, piaskownica... a no i sprzymierzeńcem stal się nam las i jego owoce. :cool2:
Słuchajcie , ile jagód w lesie :szok::szok::szok: ... a ile komarów.:cool2: Tak czy siak opatulona ( w słońcu 35C) , śpciekająca potem, odganiająca się od krwiopijców w 40 min. uskubałam ponad 1l. jagódek.:-p:-p:-p Zawekowane stoją na czarną godzinę.:tak::tak::tak::tak::-)
Do tego dzisiejsze obiadzicho również z lasu.:-D:tak: Specjal: schabik pieczony w piekarniku , polany pyyyyysznym sosem z kurek.:tak::tak: Mniami.:-) Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszny sos z kurek

A co do nk. Tutaj chyba wszystko jest napisane.:cool::cool::cool::cool: Pożegnanie z naszą klasą
nawet nie gadaj o tej magicznej ilosci jagod.Pamietam jak zawsze z m,ama jezdzilismy do lasu. Niezla zabawa
Agnes - nie chcę cię zniechęcać ale u nas adaptacja przeszła super a od września i tak zaczęły się problemy/płacze/tęsknota
Ale są to problemy do rozwiązania. Potem niestety jak Kla chorowała to po nieobecności znowu było ciężko. Ech przedszkolne problemy :-:)-:)-(. Jakie to przedszkole prywatne czy publiczne - jest czynne w wakacje? Moja koleżanka chodziła ze swoim dzieckiem dodatkowo do przedszkola przed rozpoczęciem roku. Dogadała się indywidualnie, że będzie przychodzić np. raz, dwa razy w tygodniu na chwilę się pobawić czy zobaczyć jak np. dzieci jedzą obiad. Bardzo im pomogło, ale jej mała była wyjątkowo przerażona przedszkolem - generalnie takie dziecko co to nie daje matce odejść na chwile. Spróbujcie pochodzić sobie dodatkowo.
zgadza sie niektore dzieci placza po 3 tygodniach :/
Witam wieczorem. A tu pustki hehe :tak: widać wakacje pełną parą ;-) Kuba jeszcze się bawi ale zaraz spać idzie bo już na oczy prawie nie widzi :-) mam nadzieję że szybko zaśnie, bo mama też pada :tak: coś się chmurzy, jak była z Kubą w piaskownicy to trochę padało i grzmiało i na tym się skończyło :sorry2: ale widzę że krąży i oby w nocy padało jak już bo na jutro plany mam. Rano mam zamiar lecieć na lumpy bo będą po 1zł wszystko :tak: obym coś znalazła ciekawego ;-) a z M tak jak myślałam, on nawet nie zauważył że się do niego nie odzywam, jak to powiedziałam głośno to wielce zdziwiony był nawet chyba nie wiedział dlaczego. Ale sobie przypomniał bo dał mi naleśniki z napisem przepraszam :-D super ale ja chce to usłyszeć a nie przeczytać :tak: mam nadzieję że się przełamie i powie :tak:
Malinka to Tobie się nogi ciężko opalają jak mi :sorry2: nie lubię tego :dry:
Agnes to super że Oliwka tak szybko się klimatyzuje i nie płaczę :tak:
Iwcik a jaki masz żel chłodzący? Bo ja w ciąży nie jestem ale by mi się przydał bo na zmianę ciśnienia też mi puchną ale całe nogi po sam tyłek :dry:

udanych zakupow :))
 
reklama
Witam.
Agnes fajnie,że Oliwka tak łatwo się przystosowała.:tak::-):-)

Iwcik fajny prezent mały dostanie.
A faceci to duże dzieci,więc się nie dziw:no::-D:-D:-D,że kłada musiał wypróbować.:-D:-D:-D
MH zdrówka dla babci

Justa ja też dziś robię sos z kurek.
Tata mój ze wsi mi przywiózł.:tak::-):-)


Klaudia miała mały wypadek.:sorry2::sorry2:
Jeżdżąc na klaczy koń odbił głową w górę i podbił Klaudii oko.:cool::cool:
Obędzie się raczej bez szpitala ,ale ma ogromne limo pod okiem.:baffled::baffled::baffled:
Mówi,że boli i słabiej na to oko widzi.:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A jutro o 6 rano wyjeżdża z Ori na plan filmowy i sama sobie będzie musiała poradzić z okładami.:dry::dry::dry:

Wiecie co ?
A dziś doznałam szoku .
Stawka za konia na planie za 1 dzień jest 350 zł brutto ,ale z tego 200 bierze stajnia za opiekę nad koniem.:szok::szok::szok::szok::szok:

Dogadałam dziś się z panią Anią przy podpisywaniu umowy i ustaliłyśmy,że ktoś z Ori będzie jeździł ,a my otrzymamy pełną stawkę.
Do nich jeszcze należy też ubezpieczenie konia na planie i podczas transportu.
Z umowy jestem zadowolona ,bo Orgia zarobi na siebie na kilka miesięcy.:tak::-D:-D:-D
 
Do góry