reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Lidka ja mam jak moja mama :sorry2: wystarczy że się pogoda zmieni albo jakoś dziwnie jest to od razu boli i nic nie pomaga :no: tak jak teraz wzięłam tabletkę i nic :baffled:
As oby nic Ani nie było :tak: daj znać jak czegoś się dowiesz :tak:

Kubek właśnie zasnął i oby spał a nie jak wczoraj :sorry2: pranie się wiruje jak skończy idę sobie głowę umyć w letniej wodzie może trochę ból przejdzie :tak: zupka zrobiona cycki się muszą rozmrozić więc mam chwilkę dla siebie i idę się legnąć na chwilkę :tak:
współczuje bólu

ide sie za jakis obiadek wziasc;-)
ale na bb jestem
 
reklama
No to ja juz odebralam mlodego ze szkoly i w drodze powrotnej niezle zmoklismy:no::no:A ze szlam po Niego pieszo z dziewczynkami to idac z powrotem nie mialy juz za duzo sily:no:Teraz pranie sie pierze i mam nadzieje ze jak sie skonczy to wyjdzie sloneczko,bo poki co to mi na to wyglada:tak:

Akurat rozmawialam z Pania z przedszkola i od poniedzialku moje dziewczynki moga juz przyjsc:tak::tak::tak:
Ale sie ciesza:-):tak:ja tez;-):-)
 
Dziewczyny,Ania dla Której klikamy jest w szpitalu.:-:)-:)baffled::baffled::baffled:
Jak będę coś więcej wiedziała to napiszę.
POza tym wysmarowałam tam dość osobistego posta i nie wiem jak dziewczyny teraz na mnie zareagują,ale napisałam prawdę.;-):-):-)
widzialam tego posta i powiem Ci ze masz absolutna racje...
ja nawet dla Vi mialam tylko np 7 par bodow , 7 par pajacykow... i kazde nosila raz dziennie i w weekend pralam:tak: i starczylo.. a do kapieli mialam tylko J&J 2w1 do glowki i cialka i oliwke...
sama nie chcialam wiecej rzeczy kupowac bo wiadomo ze dziecko sie nie brudzi ani nic... a po 2 z kosmetykami tez nie mozna przesadzac... nadal uzywam tego j&j 2w1 i nic wiecej.... :tak: i jest gicior...
mam nadzieje ze wszystko ok


dziewczyny a ja mam zle wiesci..
bylam dzisiaj u lekartza bo mnie ten brzuch pobolewal i miesnie... no i lekarz mnie zbadal, lekko sie zdziwil jak macal mi brzuch , sptytal sam czy czasem mnnie miesnie nie bola... i dal skierowanie do szpitala na usg w poniedzialek:-(
mam nadzieje ze to nic powaznego
 
widzialam tego posta i powiem Ci ze masz absolutna racje...
ja nawet dla Vi mialam tylko np 7 par bodow , 7 par pajacykow... i kazde nosila raz dziennie i w weekend pralam:tak: i starczylo.. a do kapieli mialam tylko J&J 2w1 do glowki i cialka i oliwke...
sama nie chcialam wiecej rzeczy kupowac bo wiadomo ze dziecko sie nie brudzi ani nic... a po 2 z kosmetykami tez nie mozna przesadzac... nadal uzywam tego j&j 2w1 i nic wiecej.... :tak: i jest gicior...
mam nadzieje ze wszystko ok


dziewczyny a ja mam zle wiesci..
bylam dzisiaj u lekartza bo mnie ten brzuch pobolewal i miesnie... no i lekarz mnie zbadal, lekko sie zdziwil jak macal mi brzuch , sptytal sam czy czasem mnnie miesnie nie bola... i dal skierowanie do szpitala na usg w poniedzialek:-(
mam nadzieje ze to nic powaznego

Trzymam kciuki ,żeby było dobrze.:tak::-):-)
Dzięki za poparcie.:tak::-):-)
A zaproszenie na farmeramę już wysłałam .:tak::-):-)
 
Kamcia oby wszystko było dobrze :tak: trzymam kciuki kochana &&&& :tak:
As czytałam i masz rację :tak: chociaż wiem że jedna tam pisała wiele postów wstecz żeby jej nie wysyłać ciuchów i tyle tego bo nie ma gdzie trzymać :tak:
Dowikla super że dziewczynki do przedszkola pójdą :-D żeby płaczu tylko nie było

No Kubek wstał, zjadł obiadek teraz mama je :tak: zaraz się ubieram i się przejdę do kiosku po gazetkę oby tylko nie padało bo coś się zachmurzyło :sorry2: a pranie mi schnie na balkonie :tak: a głowa jak bolała tak boli :baffled: w niedzielę jadę do teściowej na kilka dni bo M chce im pomóc po powodzi dom do porządku doprowadzić :sorry2: a nie chce mi się tam jechać jak cholera :no: no ale M samego nie puszcze bo wiem jak by to było :tak: by spał do 13,00 zanim by wstał coś zjadł itd to teściu by z pracy wrócił zrobił dwa razy to samo co on by miał zrobić w dzień i na tym by się skończyło :dry: nastał by wieczór i M poszedł by znowu spać :sorry2: tak to już z nim jest :oo2: idę się szykować zajrzę wieczorkiem :-)
 
hej popołudniowo.
moje dzieci spia,m z krystianem na zakupach a ja juz po obiedzie i buszuje po allegro:tak:.
mamuski mam do was pytanie........czy ktoras z was nie ma do sprzedania łużeczka turystycznego dla dzieci(a najlepiej to 2)??????????
szukam tak na allegro ale ceny sa powalajace.:szok::-(

dowikla-super ze dziewczynki juz od poniedziałku do przedszkola pójda.
odpoczniesz troszke-zazdroszcze.

kamcia-trzymam mocno kciuki zeby wszystko było ok.
 
Kamcia-wszystko bedzie ok...trzymam mocno kciuki....

As-tez czytalam Twojego posta...uwazam ze masz racje....co wiecej nawet spokojnie to napisalas:)....ja sama dla Julasa nie mam nawet połowy tego co dla Ani zebrali,co ja gadam ja nie mam 1/4....wg.mnie lepiej byloby gdyby zrobic zrzute na pampki bo wiadomo ile tego idzie...,chusteczki,waciki....no ale ja tam sie nie wtrącam:)

a ja szukam fajnej torby na allegro i nic znalesc nie moge...ja ładne to drogie a jak tanie to badziew......
 
No to ja juz odebralam mlodego ze szkoly i w drodze powrotnej niezle zmoklismy:no::no:A ze szlam po Niego pieszo z dziewczynkami to idac z powrotem nie mialy juz za duzo sily:no:Teraz pranie sie pierze i mam nadzieje ze jak sie skonczy to wyjdzie sloneczko,bo poki co to mi na to wyglada:tak:

Akurat rozmawialam z Pania z przedszkola i od poniedzialku moje dziewczynki moga juz przyjsc:tak::tak::tak:
Ale sie ciesza:-):tak:ja tez;-):-)

No to świetnie :tak:

hej ...
mamuski mam do was pytanie........czy ktoras z was nie ma do sprzedania łużeczka turystycznego dla dzieci(a najlepiej to 2)??????????
szukam tak na allegro ale ceny sa powalajace.:szok::-(

...


Ja nie mam na sprzedaż, bo cały czas się przydaje, ale mogę ci polecić, baby desing czy dream, cena nie wygórowana, a łóżeczko się sprawdza :tak:


oczywiście nie mogłam się opanowac i zajrzałam na bb :-p
 

Jest śliczna ,okrąglutka czrnulka ,mój Ksawek tez taki fajowski był jak sie urodził:tak:
no witaj kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:-D:-D:-D:-D
jak miło Cie widziec:tak::tak::tak::tak::tak:
teraz masz labe co?:-p:-p:-p:-p
a jak Jadwiga sie miewa?????????????:-):-):-):-):-):-)
o umowie wiemy



no kochanaa kiedy do nas zawitacie???????
zapraszamy koniecznie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
grill juz prawei zrobiony:tak::tak::tak:
podobno jeszcze nas przezyje:-):-):-):-):-):-):-):-)


Madziulanatasza, witaj!!!! Kooopę lat! :-):-):-):-)
:baffled:

Jadwiga moja od poniedziałku wróciła do pracy:-)więc spokój w domu:-D
dzieci w szkole ,no czego chciec więcej,rany Anabuba dobrze ,ze grill taki wiekowy to może dotrzyma naszych odwiedzin:-D

Moj Ksawek siedzi od półtorej godziny i uzupełnia szlaczki ,idzie mu jak krew z nosa ,nie mam cierpliwości do dzieci,normalnie nie mam,złoiła bym skóre najchętniej i potrząsnęła ,zeby sie pospieszył:zawstydzona/y:a to raczej mało wychowawcze:rofl2:

Witam was wszystkie ja tez

Myszunia jestem zdziwona szczerze ,ze Piotruś taki malutki ,a pamieta gdzie byliście z K w zeszłym roku:szok:,proszę jaki z Zuzi piechur ,ale wam te dzieci szybko rosną:szok:

As dzieki za odpowiedz ,już wiem o co kaman:-D
 
reklama
Bijcie mnie zabijcie przypomnijcie jak się zmienia suwaczki :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D

Już po spacerku :tak: przeszłam się po lesie i ból głowy minął :tak: oby nie zaczęła boleć ;-) i miałam coś jeszcze napisać i mi z głowy wypadło :-D

Znalazłam :-D:-D:-D:-D już tak dawno tam nie zaglądałam że zapomniałam :-)
 
Do góry