reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

O wow ślicznie :) to oby było jeszcze jak przyjade :) i tak przynajmniej caly tydzien :) Dzięki Karolask! Pozdrawiam

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
1483870696-aaaaaa.jpeg


To ja tez wstawie zdjecie [emoji38].

Dziewczyny czy ten kryzys 8 miesiaca faktycznie taki straszny?

Joni (7 mcy) przestawia sie na dwie drzemki... Tylko nadal jakies krotkie. Pierwsza 30minut do godziny, druga pol godziny... Spac idzie dopiero ok 21. Potem do polnocy pobudka co 15 minut... Po polnocy juz lepiej bo pobudka "tylko" co godzine [emoji13]. Co ja bym bez meza zrobila. On wczoraj z nim lazil a ja tylko 3 razy karmilam. [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy ja najgorzej wspominam chyba ten skok co był na pół roku jakoś. Może dlatego, że Laura wcześniej tylko spała, jadła, sama się bawiła i prawie nie płakała, ładnie spała itd. A potem obrót o 180° i chyba jej tak zostało poniekąd, albo ja się powoli przyzwyczajam do pobudek i marudzenia. Rany co ja gadam do tego się nie da przyzwyczaić :D Czekam na dzień, a raczej noc, aż prześpie ciągiem 4h
[emoji23] mam nadzieję, że jak już wyjdą wszystkie zęby to będzie spokój albo po roczku się to teraz jakoś unormuje. Chociaż jak zacznie sama chodzić to będzie wielki krok i pewnie będzie musiała to jakoś odreagować ;)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Jeju, jakie te panienki są już duże! A jakie urodziwe, zaczynam żałować, że córy nie będę miała. Ale znając życie, poszła by z urodą w mamę i straszyła po nocach:laugh2: Poza tym dla mnie te spineczki, sukieneczki i inne dziewczęce pierdółki, to istna tragedia. Tyle tego, co jedno to piękniejsze, chyba bym kredyty na zakupy zaciągała, bo bym się oprzeć nie potrafiła:laugh2:

Paulina, w Amstetten dość dużo Polaków jest, więc może i polskiego lekarza znajdziesz. Chociaż ja nie polecam, bo tacy lekarze nie mają tu dobrej opinii, zwłaszcza ich stosunek do polskich pacjentek. Chodziłam do Polaka i nigdy więcej. Chodź z mężem, koleżanką, czy nawet sama spróbuj, bo Austriak, czy jeszcze inny doktor bardziej Cię poszanuje i będzie lepszy niż jakiś Kowalski:-( :(

Ale fajny puszek za oknem. Eryk szaleje z tatusiem, a ja w końcu mam trochę odpoczynku, bo Oliver śpi. Zęby żyć nie dają, nie dość, że wszystko gryzie (jak ja się cieszę, że przez nakładki karmię), ślini się, że wszystko mokre, to jeszcze ma katar i stan podgorączkowy. Słabiej śpi ostatnio i jeszcze kupki od 3 dni nie zrobił.
Szkoda tylko, że słońca nie ma. Jakoś tak szaro i ponuro.
7073308_DSCF2822.JPG
 
Dziewczyny czy któraś z was zaryzykowala i wypila olej rycynowy?
Ja sie zastanawiałam nad tym bo przeraża mnie myśl o przenoszeniu ciąży... Tyle się słyszy o zatruciu wodami plodowymi hmmm? Znam przypadek, że dziewczyna osobiście od położnej w Wilhelminnen dostała olej rycynowy wypila w domu po 3 godzinach dostała skurczy, ale dziecko traciło tętno i cesarka teraz nie wiem czy to ze tak się stało mogło zależeć od tego oleju?
 
Lilka ja nie próbowałam ale jedna położna właśnie z wilhelminenspital mówiła mi o jakimś eliksirze ;) jakby była potrzeba... nie wypróbowalam jednak. Poród 2 dni po terminie szpitalnym a Ty juz po terminie jesteś ile?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do terminu na szczęście mam jeszcze tydzień i właśnie jak pójdę na ctg to muszę się wyptac czy to bezpieczne jest...
Bo przecież logicznie myśląc gdyby ten sposób był super bezpieczny to po co by w szpitalu podawali kroplowki z oksy... Skoro walnie sobie taka kobitka kielicha oleju rycynowego i po wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Lilka zatruć wodami płodowymi dziecko się może tak samo podczas porodu w terminie, jak wydali smułke. Jak Ci odejdą zielone wody to dostaniesz antybiotyk, żeby maluszkowi nic się nie stało itd.
O oleju czytałam bo też się bałam wywoływania i przenoszenia, ale on nie zawsze działa, a jak dzieciątko nie gotowe do wyjścia to niech siedzi tam gdzie mu najbezpieczniej :)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
reklama
Wiem gdyby tak się człowiek rozwodzil nad tym to w każdej chwili się coś może dziać czy to przed czy po terminie... Chciałam tylko zrobić wywiad czy któraś z was próbowała na sobie :D
 
Do góry