reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Bylam u Gina no i dzidzia widzialam serdunio slicznie bije , nawet slyszalam przez chwilke , ma wszystko co trzeba ;) czyli rece nogi i glowe , brzuch tez ;) i ma sie swietnie, ja rowniez bo lekarz odwiesil mi wszystkie zakazy
1_jupi.gif
Moge sie sexic jezdzic, uprawiac sport , pracowac i zyc normalnie :) W koncu przestane tyc
brzydal.gif

Dzidzius ma 32,4 mm :)
Lece do rodziny bo mi zjechala na tyzdien wiec zero czasu na cokolwiek

mamusia28 najczesciej mowia w szpitalu co potrzebujesz . W moim np , szlafrok , kosmetyki,skarpetki,kapcie dla mnie a dla dziecka nic dopiero na wyjscie swoje ciuchy
 
reklama
Zrobiłam wieksze zakupy bo w niedziele chrzciny;-)....
Dziś mamy 3 rocznice przejdziemy sie do restauracji bo z takim maleństwem to człowiek nie naszaleje:no:;-)
Kathinko To super że z maleństwem wszystko dobrze oby tak cały czas!!!!
Poziomeczko Czekam w nastepnym tygdniu.
My 30 sierpnia do Polski jedziemy już sie nie umie doczekac ale mam nadzieje że to szybko zleci w miedzy czasie te chrzciny bo już ostatnio tak mnie ciągnie żeby gdzieś pojechac!!!
 
Witam po weekendowej nieobecnosci!!!

Bylismy w PL na weekend, a wczoraj jeszcze w pracy musialam skonczyc ksiegowania czerwca, takze czasu nie bylo zeby cos skrobnac. Na szczescie od dzisiaj znowu spokojniej.

Kathinka, fajnie ze wszystko ok. To najwazniejsze. Podziwiam Cie, i zazdroszcze. Ja w sumie tez jeszcze jedno dziecko bym chciala, i moze w tym roku cos sie "wymysli":-)

A co do smoczka, to ja swoja corke tak oduczylam, ze jej po prostu smoczka ucielam. Zobaczyla, ze to juz nie taki sam i jakos przezyla. Miala dwa latka. Nie pamietam zeby jakos dlugo po nim plakala.

Frania, mnie po ostatnim weekendzie w ogole juz nie ciagnie zeby do PL jechac. Taka zmeczona bylam tym weekendem! Pojechalismy w piatek na noc, co chwila sie zatrzymywalam zeby troche otrzezwiec. A i w PL spokoju nie bylo bo ciagle gdzies trzeba bylo jezdzic. I jeszcze do tego w niedziele, jak parkowalam tylem u mamy pod blokiem to w lampe walnelam. Zapomnialo mi sie ze ona tam stoi. W sumie duzych szkod nie ma, male wgniecenie i farba odprysnieta, no i na plastiku od swiatla taki maly pajaczek. Ale zla bylam strasznie. No , ale mozna powiedziec, pierwsza "stluczka" za mna:-)

Mame mam teraz u siebie, z Nicole mi siedzie bo w przedszkolu ma wolne. Moje dziecko tez alergie chyba na PL ma, bo w sobote mi goraczkowala, i w ogole bez humoru do wczoraj byla. Nie wiem, moze to od klimy w aucie? Ale z drugiej strony, jak cieplo w samochodzie to mi dziecko rzyga. Zlotego srodka chyba nie ma.
 
Kathinka super, ze z dzidzia jest ok i z toba tez. Tylko ze szczescia nie szalej za duzo ;-) Mnie czekaja biegane dni teraz. A za tydzien do gina i jak mi pozwoli jechac to pozniej do Polski po synka pojade. Mam nadzieje, ze mi podrozy nie zabroni. W sumie jeszcze 2 miesiace do rozwiazania. A i moze teraz sie dowiem czy to chlopak, czy dziewczynka. Bo tylko raz sie pokazalo na poczatku to wychodzilo, ze chlopiec. Ale gin powiedzial, ze to tak 60% a pozniej sie wstydzil dzidziol i sie zaslanial. Zycze milego i spokojnego dzionka.
 
Hej
u nas dzien za dniem leci ...w niedziele i poniedzialek bylismy na basenie,wczoraj na SCS sie wybralam a dzis w domku siedze bo jakos brak mi weny na wyjscie.
Moze kolezanka do mnie wpadnie po pracy to poplotkujemy:-p
Kurcze nie wiem co pisac jakos mnie niemoc ogarnela-wybaczcie...
 
asiunia To miałaś przygode dobrze że żadnych wiekszych szkod nie ma.
Też podziwiam Kathinke ja to sie ciesze że 2 nie planowane było bo pewnie nigdy bym nie miała odwagi sie zdecydowac bo to zasze coś innego do zrobienia a teraz tyle radości nam daje!!!
mamusia Ojj to pewnie cieżko Ci w te upały w ciąży ale nim sie obrucisz zleci i maleństwo bedzie przy tobie!!!

Ja dziś o 20 nauki mam z meżem przed chrztem a maluszki mi nie dawno usneły ide za chwilke coś podjesc:-).
 
witajcie!
U mnie dzis ciekawie... chyba zjadlam cos nie tak bo Kubus nie mogl sie wyproznic, tyle sie maluszek nameczyl:no: ale w koncu tatus kupil w aptece specyfik na brzuszek i pomoglo na szczescie:) i teraz sobie spimy po kapieli :)
Powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z pokarmem w piersiach... bo mowilam, ze nawalu jakiegos nie mialam, ale teraz czuje ze za duzo mi sie tego mleka produkuje... kiedy sie to powinno unormowac,?bo nie chcialabym non stop przy laktatorze siedziec i odciagac :crazy:

kathinka super, ze z dzidzia wszystko ok, serduszko pieknie bije to najwazniejsze :):) niech rosnie zdrowo Twoja fasolka :)

mamusia ja do szpitala potrzebowalam naprawde nie wiele, takie podstawy jak szlafrok, pantofle, cos do czytania,dodatkowo wzielam klapki pod prysznic i pare innych drobiazgow - reszta byla w szpitalu. JA bardzo bylam zadowolona ze szpitala w ktorym rodzilam tj. wilhelminenspital - naprawde swietny personel, jedzenie ok, i wszystkiego do higieny intymnej pod dostatkiem - jak dla mnie super.
i oczywiscie pochwal sie odrazu jak juz bedzie wiadomo czy to maly mezczyzna czy kobietka;-)
frania a te nauki to trzeba obowiazkowo przed chrztem robic w kazdym kosciele?? Szybko u Ciebie te chcrzciny, ja tez musze chyba pomalu o tym pomyslec...
 
Kathinka super, ze wszystko z dzidzia ok.
Naila nie odciagaj laktatorem, bo jeszcze wiecej bedzie Ci mleka sie produkowalo. Przystawiaj dzidzie jak tylko ma na to ochote. U mnie bylo jak w zegarku co 2,5-3 godziny, zalezy o ktorej porze. Popoludniu czesciej.
U mnie chyba po okolo miesiacu sie wszystko unormowalo, ale przed godzina karmienia zawsze byl naplyw pokarmu i juz nie moglam sie doczekac kiedy mloda zacznie sie domagac:rofl2:
Poziomeczka Laura jeszcze nie chodzi. Tzn chodzi, ale jak sie ja trzyma. Stoi sama przez chwile, ale jeszcze chyba nieswiadomie:-D
 
Beabea, mnie taka niemoc czesto dopada! A szczegolnie w taki upal to sie nie chce nigdzie wychodzic. Zeby nad wode jechac, to by trzebabylo wczesniej, a moj wraca do domu po 17tej. Wczoraj sie zmusilam i o 18 poszlismy na spacerek, znaczy sie my na spacerek a Nicole na rower. Moja mama tez z nami poszla, ale zaraz sie wrocila do domu bo ja nogi bolaly. W ogole jakas taka licha jest przy tych upalach.

Naila, z karmieniem nie pomoge bo nie karmilam. I chyba od tego ze nie karmilam to malo pokarmu mialam i troche tylko odciagalam zeby zapalenia nie dostac, i po dwoch tygdoniach mi zaniklo. Wiem tylko tyle, ze im wiecej dziecko mleka ssie to wiecej pokarmu jest. Takze u Ciebie chyba to normalne.

Ja dzis tez w Ubahnie przygode mialam, po prostu niedobrze mi sie zrobila i musialam awaryjnie na wczesniejszym przystanku wysiadac. Kurcze, myslalam ze chawtne gdzies na schodach, ale na szczescie udalo mi sie na powietrze szybko wyjsc. Usiadlam se na murku i powolutku mi przeszlo. Nie mam pojecia co to bylo, ciaza raczej nie bo dwa dni temu mi sie @ skonczyla.
 
reklama
Naila ja tez w tym samym szpitalu bede rodzic co ty. Myslalm, ze cos wiecej sie zabiera do szpitala. Dzieki za nfo. Ja dzis z kolezanka bylam w jednej organizacji co rodzinom pomaga. Ona ma dosc ciezka sytuacje finansowa. A przy okazji dostalam sliczna wyprawke nowych rzeczy dla dzidziusia z C&A. Pytali sie mnie czy wozka nie potrzebuje albo luzeczka, bo daja na to 100 euro. Nachodzilam sie troche i juz mam dosc dzisiejszego dnia.
 
Do góry