reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ełku lub okolic

reklama
Chyba już nikt tu nie zagląda albo tak mało dziewczyn z Ełku jest :tak:
Widze po suwaczku że masz dzieciaczka i kolejne w drodze ;-)
 
hej!
Ja również jestem z Ełku...ale jeszcze nie jestem mamą - tzn nie wiem dokładnie bo za kilka dni robię test- no ale mam nadzieję ze dołączę też do grona mam
 
Witam
zapraszam częściej do odwiedzania wątku
Trzymam kciuki za pozytywny test, a kiedy testujesz ??
 
witaj emimonkey :tak:

Mamy córeczki w bardzo podobnym wieku u nas roczek już niedługo.

A wątek jakoś słabo odwiedzany chyba mało ełczanek o nim wie, albo nas tak mało na bb
 
Pewnie mało :)
Och to wielka impreza się szykuje :)
U nas 3 dni temu księżniczkowe party była och ile radości Maleńka miała :)
 
planuje skromne urodziny dla najbliższych na świeżym powietrzu
Pamiętam jak syn miał roczek i jakoś cale te zamieszanie mało go interesowało.

Wszystkiego najlepszego dla małej Gabrieli



 
zamieszanie może i nie ale za to prezenty i zanurzona łapcia w torcie :)
Dziękujemy za życzenia i oby wam tylko pogoda dopisała.
My też planowaliśmy grillowanie ale dobrze że zrezygnowaliśmy bo pogoda popsuła się z dnia na dzień .
 
reklama
Z tą pogoda to liczę na ładna chociaż dziś taka kosta ze nawet z mała na spacer nie wyszliśmy tylko tyle co do przedszkola po starszaka, niby ma się wypogodzić od poniedziałku no zobaczymy jak to będzie
 
Do góry