reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ełku lub okolic

co do delikatności dr millera to tez jestem tego zdania. Mnie njbardziej zdenerwował kiedy to na pierwszym badaniu bałam się malenka na brzuszek położyć to zaczął na mnie krzyczeć i wywijać Gabrysią na wszystkie strony :/ My mieliśmy najpierw rodzinną w ełku ale później ją zmieniliśmy no a teraz jak z powrotem do ełku wrócimy to nie wiem kogo wybrać a co najgorsze nie wiem czy wybraniec będzie miał miejsce bo z tym teraz jest najgorzej. Jednego lekarza mam na oku z ełku pracuje w szpitalu na barankach strasznie mi sie spodobał kiedy p porodzie badał Maleńką. Ale penie nie będzie miał mejsca. A wy kogo macie? Dzisiaj miałyśmy nadzieję na degustacje dań ze Sri Lanki ale jakoś niby miało to byćna placu papieskim a nie było :)
 
reklama
Ja tez byłam na tej degustacji tylko to był w ecku :tak: ale że schodami mi się nie chciało wchodzić to zrezygnowaliśmy, my chodzimy do dr Podczaskiej ja jestem z niej zadowolona konkretna kobieta no i nie traktuje ludzi jak śmieci tylko do każdego podchodzi indywidualnie zawsze rzeczowo i dokładnie się wypyta o dolegliwości i bardzo dokładnie bada. Wiec ja ją polecam :tak:
Jeśli mogę zapytać to teraz nie mieszkasz w Ełku:confused:
 
nie , niestety nie. Mieszkałam między innymi w Ełku , ale teraz mieszkam w Piszu z mężem (ale mąż też nie jest z Pisza, żeby nie było) moje rodzinne mieszkanko jest za małe na 4 osoby. Ale teraz sprzedajemy nasz dom żeby kupić w Ełku (NARESZCIE) Ale i tak czuję się rozbita ciągle przesiaduję w Ełku kiedy to mąż ma służby bądź wyjazdy albo tak po prostu bo nie znoszę tej dziury w której przyszło mi mieszkać. O może wiesz czy ktoś nie chce kupić domu w Piszu takie pod jakiś dowolny biznes bo tak jest przystosowany ?
 
niestety nie mam pojęcia, my jak pól tora roku temu sprzedawaliśmy mieszkanie to mąż wystawiał je w każdym darmowym serwisie i na allegro bo 2 razy też daliśmy ogłoszenie do multimedi ale z mizernym skutkiem a i strasznie zdzierali.

a ty pracujesz czy na urlopie jesteś :confused:

no i nie dziwie sie tobie że wolisz przyjeżdżać do Ełku, zawsze to u siebie lepiej :tak:
 
My daliśmy do agencji ale narazie cisza. niestety.

Nie ja nie pracuję, jak do ełku się przeprowadzimy to zacznę. W Piszu nie wiedziałabym co z Maleństwem zrobić bo nawet żłobka nie ma, a zresztą kocham z nią przebywać i nie wyobrażam sobie jej zostawić.
 
Ja też jestem zadowolona ze mogę być z małą i nie przegapić niczego ważnego :tak:
A do żłobka jakoś nie miała zamiaru małej oddawać bo wiem jak to jest jak dziecko zaczyna chodzić do przedszkola co raz przynosi jakieś choroby a w żłobku pewnie podobnie no i u nas w Ełku to ich chyba za wiele niema bo ja wiem tylko o jednym

Idę zaraz na plac zabaw bo w końcu pogoda jest i słoncze się pokazało mam nadzieje ze na palcu nad jeziorem nie będzie oblężenia, ostatnio ławki nawet wstawiali w końcu będzie gdzie usiąść :tak::-D
 
No ten plac zabaw nad jeziorem jest fajny (ostatnio robiliśy tam sesję zdjęciową dla Gabi) ale jest za dużo dzieci my preferujemy plac zabaw na naszym osiedlu miło , w miarę spokojnie bez obaw można powiedzieć "przestańcie grać tu w piłkę nie widzicie zakazzu i małych dzieci?" :) Ja współczuję tym chłopcom co to w piłkę nie mają gdzie grać ale w piaskownicy jest pełno malutkich dzieci a tu piłki nad głowami to zawsze toś ich ściga za to. Ja to teraz mam wolne siostra Gabi zabrała na spacerek na ulubioną fontannę Gabi i jest czas dla mamy :)
 
ja przed chwilą wróciłam i czekam aż ciasto na pizze wyrośnie
Dziś w miarę spokojnie było a na tej części dla maluszków to wogóle nikogo, wiec Nikola miała plac dla siebie :tak::-)

u mnie na osiedlu mamy plac zabaw taki fajny duży i jest misce do grania w piłkę kawałek trawnika ale przyłączony do placu na szczęście piaskownice są z drugiej strony i dla,tych co się bawią w piachu nic nie grozi :tak:

Zazdroszczę tego czasu dla mamy u mnie jedna siostra wyjechała ta co uwielbia dzieciaki a druga w takim wieku ze woli spotkać się z chłopakiem niż dziećmi się zajmować :sorry2:
 
reklama
Och moja siostra ma 18 lat ale jest zakochana w swojej chrześnicy więc zabiera na spacerki. Pizzę robisz na grubym czy cienkim cieście? Jak na grubym to podaj przepis. Ja robiłam przedwczoraj pizze była smaczna ale może masz lepszy przepis od mojego :)
 
Do góry