reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ełku lub okolic

hehe śmiesznie :)
Co do koleżanek to ja też takowych nie posiadam. Jedna przyjaciółka od dzieciństwa i siostra :)
Po liceum wyleciałam do USA i tam meiszkałam ale musiałam nagle wrócić. Jak wróciłam wszystkie moje bardzo dobre koleżanki znalazły się w Anglii i nie zamierzają wracać.
A w mojej aktualnej miejscowości nie chcę mieć koleżanek na spacerki :)
Ja już jedną nogą jestem w Ełku :)))
Jutro idę do agencji zobaczyć czy są jakieś postępy, zainteresowanie naszym domem. I już się nie mogę doczekać kupna mieszkanka.
 
reklama
to trzymam kciuki aby coś ruszyło ze sprzedażą
a później frajda z urządzania ja to lubie remonty no ale my mieliśmy rok temu i szybko na kolejny sie nie zapowiada
o i muszę lapka dal męża oddać :dry:
 
To też na świeżo mieszkacie. Ale ładny macie styl w mieszkaniu (o ile na tych zdjęciach z linku to było wasze mieszkanko/dom)
Och wybieranie kolorów, łazienki, kuchni i pokoiku dla księżniczki mmmm aż się rozmarzyłam . Też mam nadzieję że to już będzie nasza ostatnia przeprowadzka do wymarzonego mieszkanka :)
Mam nadzieję że jutro dopisze nam pogoda jak dzisiaj. Cały dzień mam dla siebie i córeczki wszyscy do pracy , a my promenadą do centrum i zwiedzanie placów zabaw po drodze, damy szansę raz jeszcze dla tego placu obok Dospatos :)z resztą i tak tam musimy być, ponieważ nasza agencja jest obok ;)
A Kacperkowi katarek już przechodzi?
 
Zapomniałam zapytać jeszzcze; Gdzie kupujesz buciki dla malutkiej? Bo jutro muszę sandałki kupić i zbytnio nie wiem w jakim sklepie. W galerii nie ma nic ciekawego.
 
może się spotkamy bo ja dzis mam też w palcach promenadę
Kacper wczoraj w jeziorze szalał :szok::baffled: ja mu na to nie pozwoliłam tylko tatuś chciał być dobry wiec jak będzie chory to on idzie do lekarza :tak:

Ja mam tylko 2 paty bucików dla Nikoli i to takie byle jakie bo były kupnie z ubrankami z Allegro i dorzucone jako gratis, ale jak Nikola zacznie już porządnie chodzić to kupie dla niej porządne butki

A fajny sklep widziałam tylko z bucikami dla dzieci na Wojska polskiego prawie na przeciw galerii centru i wchodziła się do niego z boku tam chyba kiedyś była kwieciarnia trudno to wytłumaczyć ale chyba szyld mają i tam jest mnóstwo bucików w rożnych cenach wiec można powybierać a i fasonów i kolorów też było dużo

Dzięki mieszkanko nasze na zdjęciach ja planowałam, pamiętam jak w ciąży byłam i z wielkim brzuchem musiałam wiele rzeczy załatwić a łoś był wykonwacą :tak: tak się umówiliśmy :-) u nas do remontu jest jeszce wc i łazienka kuchnia ale że były remontowane 8 lat temu i najgorzej nie wygląda to zostawiliśmy zresztą Piotrek by się przed porodem nie wyrobił jak by i to musiał zrobić

Idę dziecko do przedszkola budzić jeszcze tylko 3 dni :-D
 
spotkać pewnie że się możemy tylko nie wiem o której godzinie mogłabym być na placu, wydaje mi się że ok 12 teraz Maleńka ma pierwszą drzemkę i zanim dojdę z baranek to troszkę minie.
A te buciki też oglądałam te które mi się podobały to były tylko z bartka (i takie tam przeważają) cena od 120. tyle kasy na dwa miesiące to mnie nie stać :/ z Dawida są fajne i w przyzwoitej cenie o 60-80 ale nie ma ich w sklepach a ja jedak wolę przymierzyc jej buty.
także z tym spotkaniem nie wiem jak zaplanować ale pogoda to super na dłuuuugi spacer :)
 
U nas pierwsza drzemka wypada około 11 i przeważnie o tej porze wychodzony, ja zawsze na spacer idę od prawie początku promenady i dochodzę prawie do baranek wiec może spotkamy się po drodze
a plac zabaw muszę odwiedzać jak jestem z Kacprem bo Nikola i wózku grzecznie siedzi

My dla Kacperka kupiliśmy trzewiki z Bartka i byliśmy zadowolenia ale wtedy udało nam się trafić bo w Ełku zamykali sklep i o 50 % taniej je kupiliśmy a kosztowały chyba z 70 zl i tez długo w ich nie na chodził bo 3 miesiące czy coś takiego

a w tym sklepie co ci pisała no to są róże ceny i pewnie byś coś wybrała :tak: ja w sumie tylko raz tam była ale na prawdę w jednym miejscu dużo butów dla dzieci malutkich bo tak to ciężko jest znaleźć buciki dla malucha w Ełku
 
reklama
Do góry