anineczka
królowa mrówek :P
skosiłam pół ogródka i przerwa,nie wiem gdzie jest długi przedłużacz,to znaczy wiem,ale nie będę walczyła z gratami by go wyciągnąc.
he he łapy mi drżą jeszcze od tej kosiarki.
Tichonku dzięki
ciekawe czy za dwójkę się bierze więcej 
ewelcia no jest jedno ogłoszenie na barbera w Portlaoise i może bym spróbowała
my to po porodzie nawet nie mieliśmy imienia,urodziłam,zawieźli mnie na salę po porodową z bezimiennym dzieckiem.
Miał byc Alex ale do końca się wahaliśmy.i tak został bez imienia.dopiero m mi w nocy po porodzie wysłał sms " A może Matthew?" i tak dziecko na drugi dzień po porodzie dostało imię


he he łapy mi drżą jeszcze od tej kosiarki.
Tichonku dzięki
ciekawe czy za dwójkę się bierze więcej 
ewelcia no jest jedno ogłoszenie na barbera w Portlaoise i może bym spróbowała

my to po porodzie nawet nie mieliśmy imienia,urodziłam,zawieźli mnie na salę po porodową z bezimiennym dzieckiem.
Miał byc Alex ale do końca się wahaliśmy.i tak został bez imienia.dopiero m mi w nocy po porodzie wysłał sms " A może Matthew?" i tak dziecko na drugi dzień po porodzie dostało imię




i jakos mnie 3ma,ale spokojnie- dam sobie z nim rade
Nie opuszczaj mnie więcej
