reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczka, hmm w sumie nigdy tak nie myślałam nt smecty.:sorry2:. Muszę sobie przemyśleć Twoje słowa.:tak: A to że ma to ohydny smak to się z Tobą zgadzam, u nas paradoksalnie tylko w kaszce przechodziło:szok: (a przeca mleka przy biegunce nie wolno). Ja to właśnie największe utrapienie z tą biegunką u Marcela miałam, marchwianki, ryżanki to on nawet powąchać nie chciał:baffled:
A espumisan to myślę że warto mieć, bo jak na moje oko to tak jak z tymi żelami na ząbkowanie - na każde dziecko działa coś innego:tak:
Tutaj nie ma czegoś podobnego do orsalit'u? Nie używałam niczego takiego, ale warto wiedzieć jakby co;-)
 
reklama
No właśnie ciężko znaleźc w necie opinie o smekcie taką jak ja mam :-D
ale o tutaj mamy też piszą:
Re: dzieciowo - emagiel - Forum dyskusyjne | Gazeta.plo na chłopski rozum,jak organizm coś wydala to znaczy,że musi się tego pozbyc,wystarczy nawadniac i wspomagac elektrolitami.
A z tym mlekiem to też tak nie do końca,jeśli dziecko nie przyjmuje żadnych płynów,to warto dac to mleko (mówię o modyfikowanym) bo w nim jest ponad 70% wody potrzebnej do nawodnienia organizmu :sorry2: aaa chodzi mi o dzieci do lat 2,dla których mleko to podstawa.no nie odstawisz np.3 miesięcznemu dziecku i dasz w łapę banana..
Ale to też kontrowersyjne zdanie moje :-p:-D
No i właśnie nie wiem czy jest tutaj coś takiego jak orsalit:confused: aż poszukam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Przeczytałam te wypowiedzi z linka.. cóż - na chłopski rozum - racja, lepiej że te syfy wyleciały z organizmu.:tak:

Dobra uciekam na sofkę, idę jakiś filmik zapodać, zapodam sobie ostatnie 4 kawałki ptasiego mleczka
:-), o ile stary mi nie wyżarł.:baffled: Jessssuuu chyba bym go za pewną część ciała powiesiła normalnie!! :wściekła/y:Ide sprawdzić:nerd:
 
Barmanka - i jak tam? Dynda małżonek,czy palaszujesz ptasie mleczko?:p
mi się ostatnio przytylo,ze juz sie spodnie za ciasne robią. Kurka,niedobrze jednak. Zajadanie stresu wylazi bokami.

Z przeciwbólowych w czopkach jest tu paralink bodajże (panadol). Kupywalam 2lata temu,wiec nie pamiętam.

Anineczka-w sumie racja z ta smecta. Dobrze ze mi do głowy nie przyszło zeby ja dac Wikcie. Właściwie,,gdyby byla dobrym rozwiązaniem,zalecilby ja lekarz,a tak tylko probiotyki..
Nie wiem teraz czy je kupować sobie,czy nie,hmm.. Jeszcze 2dni antybiotyku mi zostało. Zobaczę jak jutro sie będzie miał moj brzuch.

Aha..jeszcze cos-gdyby ktoś sie szykował na zakup sprzętu komputerowego w okresie świątecznym..-w tym roku ma zdrożeć,a nie odwrotnie. W Azji zalalo fabrykę twardych dysków..

Idę cos poczytać. Musze wytrwać do 11tej zeby wziąć antybiotyk. Ciezko bedzie :-/ bo padam. Wikta mi dzis dała do wiwatu. A.wrócił późno z pracy,pozniej do lekarza tez. Kamień zszedł mu juz do pęcherza. Ma krew w moczu.
Ciekawe czy bedzie sie chciał wydostać...:-/
 
Ostatnia edycja:
Witam z wieczorka.
Dziewczyny czytałyscie artykuł o tej dziewczynie z forum,co zgineła w wypadku samochodowym.Masakra.Przykra wiadomosc.
A my po zakupach,byliśmy z mężulkiem.Kupilismy pampersy akurat były w promocji.Teraz siedzimy i ogladamy mecz Polska-Włochy,i pijemy piwko.
Barmanko no to dobrze ze mąż także sprząta.:tak:
Dobranoc.Do jutra.
 
Madbebe auć to będzie pewnie bolało i to nie lekko jak kamień zdecyduje się wyjśc :baffled: współczuję mu.
A faktycznie jak tylko 2 dni zostało to może lepiej już dac spokój,zwłaszcza,że piszesz o jogurtach,że wcinasz.
a z tymi czopkami to racja,są.Ale czy tak małe dawki jak 50mg? muszę poszukac na przyszłośc :tak:

M już jedzie,ja też zajadam czekoladki :baffled:

Gliwa no już rano czytałam o tej wrześniówce co zginęła w wypadku samochodowym,a jeszcze dzisiaj zmarło dzieciątko innej forumowiczki...smutne...
 
Anineczko - wiesz dokładnie co było Jasiowi? dlaczego maleństwo nie przeżyło, czytałam gdzieś tylko, że lekarze dawali mu 40% szans...
 
reklama
Hejka
Tego diarolyte używała i mogę polecić:)
Madbebe zdrówka Wam życze, i oby M nie musiał cierpieć:/

Anieczka mąż już w domu??

To fakt smutne wiadomości dziś...

Ja właśnie kupiłam bilet do Polski na styczeń, na kilka dni polece zapłaciłam 55 euro :)))

Ja też sie obżeram ostatnio jak świnia i w spodnie się nie dopinam, a jak pojem to mi brzuch wypycha i wyglądam jak w ciąży hahah(jeszcze trochę i może będę:
Lecę do wyrka spać, ostatnio mi się tak dobrze śpi masakra i rano nie mogę sie dobudzić wstając do pracy!! Jakiś sen zimowy haha
Dobranoc)
 
Do góry