reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Marcysiu-to ja zamiast kwiatka wolałabym jednak kurteczkę;)))
QUOTE]
kurteczke predzej czy pozniej musze sobie kupic, a kwiatek juz zostanie:-D:-Dzwlaszcza,ze to moj ulubiony;-)
dobrze, ze nie dalas sie naciagnac,ja zawsze robie przelew na konto i mam pewnosc, ze nic po drodze sie z pieniedzmi nie stanie;-)
U mnie tez bigosik bedzie sie robil moze w weekend, bo kapusty dzis kupilam a jeszcze okazalo sie, ze mialam dwa sloiki wiec trzeba je wykorzystac:tak:
ewelcia-pilnuj sie teraz zeby Cie nie zawialo ;-)
moniadan- dentinox cradle cap bodajze ;-)
 
dzieki dziewczyny za życzenia dla Szymka:tak:kompa bede miała dopiero we wtorek:-(pozdrawiam
nie czytam bo u koleżanki jestem
 
Witam.
Aniaa to się ciesze że kawka Ci smakowała.:tak:
Asienko staramy sie o paszport irlandzki.
Z Dublina przyjechaliśmy przed 19,wykonczona jestem tym jezdzeniem.Igorek dziś mi dał tak popalić,marudził cały dzień.Papiery podbiliśmy u GP,ale do biura paszportowego nie zdążyliśmy dojechać.Masakra korki i jeszcze na dodatek jakaś manifestacja czy cos takiego.Trudno co zrobić,M sam podjedzie.Oprócz ekspresu,dostałam od mężulka kwiaty,winko i świeczke zapachowa duża:-)na urodzinki.
Dobranoc.
 
Lubiczanka nie dziwie sie ze babka nalega na paypala bo ja tez czesto nalegam :-)
Popristu najlatwiejsza forma platnosci.Nie wiem jak to jest z prywatnymi zakupami ale np ja mialam ostatnio sytuacje ze czegos mi nie przyslali.Wiec J zadzwonil do paypala i oni juz sprawdzali cala droge i wyjasniali sprawe.
Paczka przyszla dwa dni pozniej z prezentem.Jesli chodzi o twoja tranzakcje skoro babka kupuje to raczej ona sue zabezpiecza bo jesli ci zaplaci a towaru nie dostanie to moze wycofac pieniadze.Wiec najpierw zaplata, sprawdzasz na koncie czy jest i dajesz towar:-)
Wiec tak latwo nie zwedzi ci pieniedzy bo sama nie moze tego zrobic.
A bedziesz wysylac paczke czy odbior osobisty.?ZBo jak paczka to masz dowod wyslania i tracking number i sprawa zalatwiona.Tylko musisz wysylajac paczke wybrac te z numerem ( tracking number) lub paczke rejestrowana.Ale ja wysylam zwykla z numerem.Tak mi doradzila babka na poczcie bo taniej jest:-)


Nooo rewelka dziewczynki.Wszyscy, cala 5 temperatura:-( J zyga jak kot, Ziska rozpaalona, Ja i Hania 38,9 Max znacznie mniej ale jednak.Ale nam ktos zle zyczy!!!
 
Ostatnia edycja:
Gastone-dzięki ogromne:)tylko babka chce żebym jej wysłała kasę-po grzyba?Kurczaku-biedni jesteście...no słów brakuje jak się Was uczepiło...Jakis wirus czy co za draństwo:(((Trzymajcie się dzielnie!!!
 
witam
gliwa sto latek i spelnienia wszystkich marzen
gastone:szok::szok: no masakra co chwile was cos lapie, zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka

ja bylam wczoraj z Olivá u lekarza z tym kaszlem, babka ja osluchala ,zbadala i nic nie wykryla, nawet powiedziala zeby zadnego syropu nie podawac( ja jej podalam Eksputex to mi jeszcze wiecej zaczela kaszlec nawet w nocy)powiedziala ze miodek z cytrynka najlepiej podawac, ze teraz jest taki okres chorobowy, ze dzieci majá kaszel nawet 6 razy w roku i to po kilka tygodni:szok:.
 
reklama
Do góry