reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Sofik nie jestes sama:-)
Moj sy:-)nus tez mnie tak kopie ze strasznie boli.....:zawstydzona/y:
Czasami mam problem wstac z łozka bo tak szaleje:-)
Ale naszczescie juz niedlugo......;-)
Glowa do gory!!!


oj nie dlugo...
Ty masz fajnie bo juz blisko ;-) i pamietaj koniecznie daj znac jak sie rodzi u nas w szpiatalu...

Moj synek dzis spokojny kopie mnie lekko po lewej stronie ...i nawet pospac dal...

Dzisn kobiet Fajny dzien na poród , moja koleznka rok temu 10 dni po temrinie urodzila w dzien kobiet Córe a ja sie w dzien kobiet dowiedzialam ze jestem w ciazy :-):-):-) i M od razu powiedzial ze bedzie Kobitka i sie nie pomylil....
 
Hej dziewczyny:-)
Dziś moja mama była na poczcie i się dowiedziała, że przesyłka 20kg kosztuje 150zł z Polski do Irlandii:szok: normalnie szok.. Mówiła nawet, że to będzie wózek i pani na poczcie powiedziała, że nie ma sprawy i że paczka idzie 12 dni. Czy któraś z Was korzystała z usług tego typu na poczcie polskiej? Albo znajomi:confused: Bo ja czuję tu jakiś haczyk:baffled: Cóż zrobię, że ja taka nie ufna jestem..a wole sprawdzone metody szczególnie jeśli chodzi o wózek dla mojej dzidzi:rofl2:

Witam

Jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne ja zawsze korzystałam z usług kuriera dpd. Wiem że kiedyś brali zamówienia od osób prywatnych teraz to się chyba zmieniło i współpracują tylko z firmami. Ja korzystam z danych firmy, którą prowadzi moja rodzina. I tak, za paczkę do 32 kg w styczniu płaciłam 122 zl. Także kwota jest rozsądna. Nadałam paczkę w poniedziałek popołudniu a już w piątek była u mnie.
Paczki dochodzą nienaruszone i oczywiście można monitorować.
Dobrze byłoby zadzwonić do firmy i się spytać czy przyjmują zamowienia od osób prywatnych - gra warta świeczki.
Pozdrawiam
 
Witam sie po spacerku, ledwo zyje bo mi tak nogi napuchly ze myslam ze do domu nie dojde ale po kapieli lepije....

udalo mi sie zrobic dzis ostanie poprawki i mam juz koncik dla synka ...
Brakuje mi tylko kilka kosmetyków ...
Ufff .... dobrze ze wsyztko jest juz zrobione ,kupione...


A jak Wam mija sobota ??


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pogoda okropna nic sie nie chce byłam w pracy a teraz odpoczywam:)
Ja do szpitala też miałam jedna torbe i miałam ja przy sobie. Zalezy to tylko od Was ile chcecie wziąsc rzeczy ja sie spakowalam a czego nie wziełam to Łukasz przywiózł z niczym nie było problemu.
Pozdro
 
Dzięki dziewczyny. Zapisałam sobie kolejne firmy kurierskie TeDeX i dpd. W przyszłym tygodniu porównam wszystkie oferty bo już za dużo tego się naoglądałam i już się pogubiłam..:zawstydzona/y:
A jeśli chodzi o wymiary paczek poczty polskiej:
"MAKSIMUM
Suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość - 3000 mm, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 1500 mm
MINIMUM
Wymiary strony adresowej nie mogą być mniejsze niż 90 x 140 mm, z tolerancją do 2 mm"
Będę mieć uszy i oczy otwarte i o wszystko pytać kurierów i na poczcie :-)
A jeśli chodzi o torby do szpitala...to myślę, że rzeczywiście może i lepiej dwie, by jednak rzeczy dzidzi były osobno:tak: i lepiej się idzie jak się niesie dwie a nie jedną - dla równego obciążenia.. hehehe:-D
 
Ostatnia edycja:
Kochane Kobiety
- w dniu naszego swieta zyczę Wam i sobie odwagi wschodzącego słońca, które mimo nędzy, kryzysu :)i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza wzystkich blaskiem i ciepłem swych promieni.
images
;-)
 
reklama
Na poczatek zyczonka

Kobitki ...wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta


A teraz :

Cała noc nie mogłam spac , brzuch mnie bardzo bola jak na okres i dzis rano szok :szok: odszedł mi Czop Sluzowy:szok: brzuch jak siedze miej boli ale jak chodze to jak na okres, twardnieje co chwile tak ok.(10 min) M pojechal do pracy ja sie dopakowlam do konca umylam glowe i jak wroci to chyba pojedzimy do spzitala, bo cos ze brzuch boli to mam na wkładce krew ze sluzem:baffled:

Ciekawe co w szpitalu powiedza..... czy to juz czy moze to jeszcze troche potrwac.... najwaznikjsze to teraz sprawdzic szyjke tka mi sie wydaje....

A Wy co na moj opis :?:?: bo ja juz zgupilam...
Z Sofijka odeszly mi wody a nie mialam nic takiego ....jak ten czop....
 
Do góry