reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie z Wami w tym jedynym i wyjatkowym dniu w roku!!!
Przyjmij zyczenia babo kochana
od drugiej baby z samego rana

niech Twoj dzien caly
bedzie radosny
trzymaj sie babo
aby do wiosny:biggrin2:

Szczęścia życzę Tobie, sobie
i innym Babom na całym globie.
By marzenia się spełniły
i nas chłopy wyręczyły!
My dziś drinki i kaweczki,
nasze święto dziś babeczki!!!

Sofik moze u Ciebie to naprawde sie juz zaczyna,najlepiej jechac do szpitala i sprawdzic to.
Wiem ze czasami tak jest ze czop odchodzi nawet i 2 tyg przed porodem.

Wlasnie Agusiek Ty nie blokuj kolejki tylko lec na porodowke:-D..

U mnie przed chwila padal snieg,potem grad a teraz swieci slonce i jest nawet wiosennie tylko tyle ze chyba zimno na dwor mi sie nie chce wyjsc.
Milego dzionka
 
reklama
Beakta dzieki za pocieszenie:-D:-D:-D
Boje sie bardzo,:baffled: ale chyba juz bym chciala :tak:, a co do kolejki to wczesniej chyba moniak82 i dominisia1111:tak::tak::tak:

Ciekawe jak tam nasza bomba zegarowa ...?
 
Ostatnia edycja:
Sofik chyba cos sie zaczyna...

Jak ja zaczelam rodzic, to najpierw dopadly mnie jakies bole, w godzine po tym zaczelo sie ze mnie lac, ze nie zdazalam zmieniac wkladek i wtedy pomyslalam...cos sie zaczyna.SLuz zabarwil sie krwia i zaczely sie mocne skurcze. Wiec ten czop moze byc juz sygnalem...powodzenia!!!!!!!!!!!!No, ale ja w sumie rodzilam 22h...
 
Beakta dzieki za pocieszenie:-D:-D:-D
Boje sie bardzo,:baffled: ale chyba juz bym chciala :tak:, a co do kolejki to wczesniej chyba moniak82 i dominisia1111:tak::tak::tak:

Ciekawe jak tam nasza bomba zegarowa ...?
Cześć wszystkie mamuśki!;D

Z okazji Dnia Kobiet wiele dobrego dla Nas,.zwłaszcza miłości i radości .Mój termin porodu wyznaczyli na 12 marca,ale raczej będzie cesarka,w sumie zapisali cc już na wtorek-dziecko nie odwrociło się główką w dół,trochę mnie to przeraża,ale mam nadzieję,że będzie dobrze.W sumie trochę smutno Mi jest,gdyż niestety będę..ba ...już jestem samotną matką ..Może któraś z Was wie jak dokonuje się tutaj w Irlandii rejestracji dziecka ,jako samotna matka??Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Ciekawa jestem co tam u Sofik:-)hmmm......Moze juz po wszystkim;-)

Pewnie już przytula swoje maleństwo:-)

HiHi Faktycznie Ja chyba jestem pierwsza:-)
Termin mam na 12 Marca:tak:Ale malemu chyba dobrze w brzuszku;-)
Ciekawa jestem co tam u Sofik:-)hmmm......Moze juz po wszystkim;-)
Milej Nocy Dziewczynki:-)

A mój termin mija dziś:-(ale mam nadzieje że w końcu coś ruszy bo już od kilku godzin mam bóle krzyżowe, jak narazie nie są za bardzo regularne ale chyba się nasilają więc czekamy co będzie dalej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
.Może któraś z Was wie jak dokonuje się tutaj w Irlandii rejestracji dziecka ,jako samotna matka??Z góry dziękuję za odpowiedź.
Szczerze to ja nie bardzo wiem ale ja jako mezatka musialam miec kat slubu i wtedy maz zlatwial wszystko sam a kolezanka bez slubu to musieli byc razem przy rejestracji. Podejrzewam ze w twoim przypadku bedziesz musiala miec jakis dokument potwierdzajcy ze jestes samotna matka...tak mi sie wydaje......jestem ciekawa co u sofik:confused:
 
Moniak82 mam nadzieje ze na dniach bedzie po wszystkim:-)
Glowa do gory:tak:
Wiem co znaczy czekac:-(......czekanie jest najgorsze:-(
Ale najwidoczniej twojemu maluszkowi dobrze u Ciebie w brzuszku:tak:
Trzymam kciuki zeby bobasek sie pospieszyl:-)
Pozdrowionka!!!

aaaa i cos mi sie wydaje ze u Sofik juz po wszystkim :)
 
reklama
Dzien dobry:-)
Ale sie dzis nie wyspalam...:-( nie moglam zasac do 3 i wstalam jakos szybko ..ehhh...ciekawa jestem co Sofikiem, jak sie ma ;-)
Dziewczyny a wy co sie ociagacie? terminy gonia:tak:
Ja mam jutro wizyte w szpitalu, pewnie znowu nic nowego nie powiedza...moze ktoras z was tez sie wybiera?

Dziwna ta pogoda...ale udanenego dzionka zycze!

Frog4 Ty sie stesknilas za mezczyznami a oni za Toba tez? Fajnie ze juz jestes....
 
Do góry