reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dominisia nie wierz w zabobony,ja tez wczesniej rozlozylam lozeczko.Ale ja czulam ze nie dlugo urodze i tak tez sie stalo.

P.S Sofik jest juz raczej w domciu,widzialam jej synka na NK,sliczny z niego dzidzius
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was wszystkie:-):-):-)! Zaległości w czytaniu nadrobie póżniej! A teraz tylko chciałam podzielić się z wami moim szczęściem:-):-):-):-D:-D:-D Jesteśmy z Emilcią juz w domku:-D:-D:-D Urodziłam dzień po terminie czyli 9! trochę ciężko było ale już tego nie pamiętam:-), obyło się bez znieczulenia :-):-):-):-) Napisze więcej jutro albo wieczorkiem o ile moje maleństwo mi na to pozwoli :-D
Dziewczyny mające termin na dniach trzymajcie się i powodzenia! Dacie rade
 
No więc już wróciłam z naszego spotkania i wklejam zdjęcia:)
 

Załączniki

  • IMG_2623victor.jpg
    IMG_2623victor.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_2629na sofie.jpg
    IMG_2629na sofie.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_2646na ziemi.jpg
    IMG_2646na ziemi.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_2658z ciocia na sofie.jpg
    IMG_2658z ciocia na sofie.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_2649my na oknie.jpg
    IMG_2649my na oknie.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_2633my na sofie.jpg
    IMG_2633my na sofie.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 47
Moniak82 gratuluje i strasznie sie ciesze ze Emilka juz z Tobą :-D
Jak juz sie ogarniesz to daj znac jak bylo:tak:

Dominiska a Ty mi tu kolejki nie blokuj i marsz na porodowke :tak::tak::tak:

Kamcia ale Ty szybka jestes:-)
 
Moniak skladam ci wielkie gratulacje i zycze ogromu sil.

Dzien dzis mialam bardzo busy ale za to bardzo mily. Spotkanko udane nawet bardzo fajnie wyrwac sie z domciu - no nie laski;-):-) Dzieciaczki pobrykaly a my ocvzywiscie poplotkowalysmy. Moj Wiktor padl jak mucha. :-D:-D:-D
Agusiek masz racje ze Kamcia jest szybka kurcze jak blyskawica.:szok:ale fotki fajne.
Teraz czekam na kolejne spotkanie mam nadzieje ze wkrotce:happy:
Uciekam ogarnac w domciu bo dzis nie mialam czasu nawet ruszyc palcem i jest maly sajgonik:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Zycze wyszystkim dobrej nocki a Moniak dodatkowo zycze spokojnej nocki:-)
 
reklama
Do góry