reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry
Kasiuleczko-wow...no teraz to mi kopara opadła-super:)))
KasiaIrlandka-dobrze,że się nicku nie wyrzekłaś;)))cieszę się,że króciutko jak kometa,ale się pojawiłaś:)
Madbebe-mój J to 3 budziki sobie nastawia-w zegarku,telefonie i radiu-i jeszcze czasem mu się zdarzy zaspać:/Ja też już mam dość tej pogody-skisnąć można...u nas w piątek ma być lepiej-ponoć:/
LadyZgaga-a dziś już oficjalnie i pełną para-STO LAT DLA WAS!!!NAJPIĘKNIEJSZYCH I NAJSZCZĘŚLIWSZYCH
Tichonek-gdzie jesteś jak nie tu;)?
Ka.mciA-odradzam wycieczki z biura podróży-zdzierają jak się patrzy.Najlepiej na własną rękę czegos poszukać-oszczędzisz nawet 50%ceny z biura:)
Dzień dziś faktycznie zapowiada się do bani...Nie mam pomysłów na zajęcie czasu dzieciom:(((Na dworze nie,w domku jak coś robimy to po 10minutach się kończy...Pewnie do biblioteki ich dziś zaciągnę(choć właściwie to oni mnie zaciągają;))).zacznę faktycznie się pakować,i koniec:(((Czy ktoś może się do Cashel nie wybiera??????????
 
reklama
ello
Didi ja tez bardzo lubie olowkiem malowac i mnie tez najlepeij wychodzi kopiowanie, mam taká fajna metode nazywam ja KRATECZKOWA:-D, he he jesli wczesniej nie pokrateczkuje wszystko wychodzi mi nieproporcjonalne i juz tez widze ze jeden obrazek jest do poprawki bo ma liscie zbyt male do kwiatka.
No i wieczór znowu dzis malowniczy bedzie.

Tez widzialam ze 23,28,31 lipca ma troche slonko wyjsc i nie ma padac to najwazniejsze.

Madbebe he he nie zmarnowac talentu mówisz, tylko jak to wykorzystac moj M mówi ze moze to na ebuy wystawic.hmmmm


No nic kawuche trzeba zrobic....
 
Witam się z domu:confused2:
Nie mam chęci,humoru i w ogóle było już tak blisko i się znów zj***ło,że na prawdę niech mi nikt nie mówi,że czasem jest pod górkę...U nas jest cały czas:-(
Ja to chyba muszę do odpowiedzi wywoływać foremki,jak tylko napiszę gdzie ta czy ta jest to zaraz się odzywają:sorry2:...Kasiu Irlandko,miło Cię choć przez moment zobaczyć:tak:
Lady Zgago ...Miłości,miłości i jeszcze raz szczęścia ,acha i miłości:tak:

1012247u28zdbjoze.gif
 
Ostatnia edycja:
helloł

pomimo szarzyzny za oknem od rana jakies promienie słonka jednak postanowiły zajrzec choć na moment.

lubiczanko masz racje- kisic się to doskonałe słowo:dry: Martyska sobie daje rade :-Dale Niki- wymyśla tak ,ze na głowe mozna dostać:nerd: jednak wierze w Twoją pomysłowośc i wiem ze nie dasz się nudzić dzieciom;-)

Tichonkowa rozumiem,ze bez kija nie podchodzić:dry:

kasiu Irlandko helloło <cmok> opowiedziałabyś ze dwa słowa jak Ci tam:sorry2: niemniej jednak miło,ze zajrzalaś.

Zgaguś to kiedy Ci zyczyć dziś czy jutro, bo sprzeczne jakieś odglosy tu słysze:-p i tak zycze Wam jak najlepiej kazdego dnia:tak:

kasiuleczka piękne to to serio:sorry2::tak:

Na poczte isc musze- nie chce mi się przeokropnie:nerd: tym bardziej,ze w kazdej chwili moze zacząć lać :dry:

miłego
 
Przyszła mamo1981-przepraszam,bo wiem,że imiona moich dzieci też nie wszystkim muszą się podobać,ale czy w ogóle jest takie imię?moi,m skromnym zdaniem-Nie krzywdzcie dziecka!!!!!
Margaritta-dzięki za wiarę we mnie,ale moje dzieciątka chcą się bawić w rzeczy,o których pojęcia nie mam-np grac w bakugany:/Ale nudzić,to ja ich właśnie nudzę-sami sobie kombinują,a ja chciałabym coś ambitniejszego:(miłego spacera-obyś nie zmokła:)
Tichonek-nie wierzę normalnie:(((nie będę Cię pocieszać-bo pewnie słowa mogę sobie w d..ę schować,ale wierzę,że będzie lepiej-uśmiechnij się-uśmiech odstrasza złe moce;)))a tak serio to sama z siebie byłam dumna,jek ostatni raz,kiedy pracowałam sama(z 2tyg temu)szef nawpuszczał stado klientów kiedy miał już zamknąć bajzel,a ja z uśmiechem na twarzy(choć w srodku sie kotłowało)wszystkich obsłuzyłam i podziękowałam za przyjście:p Łysy sam był w szoku:)))
Aaaaa-Danielek dziś zawołał-MAMA:)))
 
Tichonkowa rozumiem,ze bez kija nie podchodzić:dry:
Nie,źle rozumiesz:sorry2:Ja nie jestem zła tylko smutna i rozżalona:-(Co mi ktoś jest winny,żeby musiał z kijem podejść?:sorry2:
...Ale może wrócę na forum jak wrócę dawna ja:sorry2:Na razie siedzi we mnie smutas i nie chce wyjść:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello
Wielkie dzieki za zyczonka dziewczynki:-)
Tak sobie w nocy wspominalismy, jak 10 lat temu szykowalismy sie na impreze jeszcze jako znajomi. A wrocilismy jako najszczesliwsza para na swiecie:-D
A 3 lata temu szykowalismy sie na jeden z tych dni, ktore na zawsze pozostaja w pamieci:sorry2: O tej porze chyba u fryzjera siedzialam:-D

Ale pogoda:baffled: Ale na moim finishu stanowczo wole deszcz niz upal:sorry2:

Kasiuleczko, zdolna jestes. Ja w podstawowce na plastyce pol lekcji siedzialam i myslalam, co mam namalowac a drugie pol kombinowalam jak to cos namalowac:-D
KasiuIrlandko, milo Cie widziec/czytac
Buuuu,ja juz mam dosc tego deszczu:baffled:Od kiedy slonce?wiecie cos?
Ponoc jest tu jakis koles z Nowej Zelandii, ktory trafnie przepowiada/przewiduje pogote. I ten pan wlasnie twierdzi, ze w tym roku sierpien ma byc najgoretszy od ilus tam lat... Zobaczymy[/QUOTE]

Kochane mamusie!
Co myslicie o imieniu dla chlopca Thorianczyt.Torjan.
Moj maz wymyslil dla synia.
Z gory dziekuje za odpowiedzi!!

Yyyyy. Nam to sie moze podobac albo i nie. Ale co na to imie Wasz syn powie za kilka lat:-D:-D:-D

Chyba trza sie szykowac na wizyte do GP.
 
Do góry