reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

też biorę feminatal:-) w sumie od czasu do czasu jak mi się przypomni:-)
zdrówka dla wszystkich
 
reklama
Ja też brałam Feminatal N. W sumie to do końca miałam dobre wyniki z krwi
Co porabiacie w długi weekend? My siedzimy w domku bo Filipkowi się przyplątało zapalenie ucha :dry:
 
hej dziewczyny
ja urodzilam 6 maja o 6.30 urodzilam szybko bo w 3 godziny
maly wazyl 3850 a mierzyl 58 cm jest cudowny teraz juz moge wybrac sie z wami na spacer:-):-):-):-)

i wszystkieg dobrego wszystkim mama w Dniu Mamy...
 
Kamilka - no super. A jak imię synka?
Dla ciebie również wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy i dla reszty dziewczyn oczywiście też :tak:
 
Moj synus ma na imie Adas... jutro skonczy 3 tygodnie urodzilam go w dniu wlasnych urodzin zaj....ste przezycie nie uwazam porodu za traumatyczne przezycie... w tym dni rano na obchodzie wszysscy skladali mi zyczenia urodzinowe...i gratulowali... bardzo mi bylo milo... pozniej przychodzil do mnie moj lekarz bardzo dobrze sie mna zajmowal jestem strasznie zadowolona.. przepraszam ze wczesniej nie napisalam ale dopiero unormowalo sie wszystko u nas...:tak::tak:
 
dziewczyny zdjecia synka mam na naszej klasie znajdziecie mnie Kamila Dudek Majcherska... tam sa bo nie zamieszczam nigdzie wiecej zreszta niedlugo znow musze jakies wkleic...:tak::tak:
 
kamilka gratulacje , twoj synek tak szybko przyszedł na swiat jak ja ...urodziłam sie w domu babci zanim przyjechało pogotowie ;) mam nadzieje ze ja tez bede miec taki lekki porod jak mama...zwłaszcza ze zanosi sie chyba na dziewczynke..wszyscy mi to wróza ..a z czego ...no cóz uroda moja sie gdzies zapodziałą ;) i słodkie słodkie słodkie jeszcze raz jeszcze.... nie mowie o czeko i cukierasach ale ciagle mam ochote na słodkie smaki ... wole jogurt z owocami niz np kawałek miesa ... wole biszkopt niz schabowego :) no ale w miare staram sie unikac nadmiaru słodyczy .. to pewnie tez wina tego niskiego cukru ze tak ciagle słodkie mnie ciagnie ...

za pare dni mam wizyte ,,,juz nie moge sie doczekac,,,, jak zwykle troche sie obawiam czy wszystko w porzadku ... troche ostatnio u mnie nerwowo i płaczliwie ...juz sama nie wiem czy to hormony tak mnie do klotni prowokuja , czy faktycznie mam racje ze o byle pierdołe sie kłoce z mezem...ehhh

ahas i wszystkiego naj naj ..wszystkich forumowych mam , i tych przyszłych równiez;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie.Dopiero dzisiaj odkryłam że jest takie forum,jestem mamą od trzech miesięcy i 12 dni,mój synek urodził się 14lutego.
 
reklama
Do góry