reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

pewnie w przyszłym tyg kiedys bede tylko nie potrafie dokładnie określic bo mam jechac do dentysty ale nie mam jeszcze terminu bede miała moze jutro
 
reklama
Uf! dentysta... ciarki mnie przechodzą na samamyśl. Ja muszę całą rodzinkę umówić do okulisty bo my takie kreciki i też nie wiem kiedy.Podobno na Szczepaniaka są krótkie terminy.
 
a gdzie jest szczepaniaka? i czy tam przyjmują dzieci? wogole musze znaleźć okuliste ale żeby się na dzieciach znał bo piotrek mój ma okulary do czytania ale byliśmy w tesco w tym gabinecie przyjeli nas ale potem sie okazało że babka na dzieciach się zna średnio albo wcale i dzwoniła gdzies konsultowała sie jakie ma mu okulary przepisac wkurzyłam sie nieco no bo skoro sie nie zna to może powiedziec że dzieci nie przyjmuje a nie takie cyrki robic mamy kontrole we wrześniu ale juz tam nie pójde na pewno musze sie porozglądać

a co do dentysty to mozna sie przyzwyczaic najgorzej sie zebrac potem to juz leci

ANCYK zauważyłaś że od jakiegos czasu same sobie tu gadamy? to taki nasz prywatny wątek hehe ;D ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No faktycznie, zrobił się nasz ;)
Szczepaniaka: tam jest dawna wojskowa przychodnia, to jest koło dawnego stadionu Korony, kawałek od dawnej jednostki wojskowej na stadionie. Spod dworca dojeżdża tam 44, a z miasta 4. Co do okulisty to nie wiem czy zna się na dzieciach, ale sporo dzieci widziałam pod gabinetem. Nie mogę znaleźć numeru telefonu!!!!! bo podałabym Ci. Może później mi się uda.

Znalazłam!!!!!
okulista przyjmuje codziennie (oprócz wtorków) 7.00 - 14.35
we wtorki: 10.25 - 18.00; tel: 041-317-44-88 ew.rejestracja ogólna: 041-317-44-76
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzięki musze zadzwonić po pierwszym bo nie podobała mi sie tamta wizyta i musze to skontrolować gdzie indziej a skoro piszesz że dzieci tam chodzą to pewnie ten lekarz sie na tym zna a czy to jest jakas rejonowa przychodnia czy mozna tam tak po prostu jechac?

stadion wiem gdzie jest to i tą ulice znajde
w tym tygodniu musze tez jechac a stadion ale ten nowy bo mam do odebrania piotrka karte kibica juz mnie chce zamęczyc normalnie
ja za meczami nie przeoadam no ale wiadomo.....
 
Ja mieszkam zaraz obok tego nowego stadionu!!!
A co do przychodni - można zadzwonić, umówić się na termin a papierkowe formalności załatwia się w dniu wizyty - mają (mieli?) krótkie terminy. Ja korzystałam tam z babskiej poradni i stomatologa a u okulisty był "mój".
 
hej :)
co tam słychac ja ostatnio nie bardzo miałam czas na bb pisać jakas zmęczona jestem wieczorami może to przez te dłuższe wieczory no i maluszek daje popalic przez cały dzien >:D :angel: a na razie nie ma mi kto pomóc wiec wieczorem padam teraz tez zaraz uciekam do łóżka moze przeczytam jeszcze pare stron książki i tyle
 
reklama
No cześć! Ja też nie zaglądałam bo przerabialismy wszyscy po kolei "grypę żołądkową" i nie miałam siły nawet ręką ruszyć. A teraz okropny powrót do pracy - dzisiaj idę na 10 - ciężko się ruszyć i jeszcze ten deszcz :( :( :(
A ja tak lubię być w domciu...

Udało mi się dodzwonić do okulisty, dzieci dopiero od 13 lat można rejestrować. Oczekiwanie na wizytę krótkie - za tydzień idę do okulisty. Ale dla mojej Agi musze znaleźć jakiegoś innego okulistę - chyba pójdę prywatnie bo nie uśmiecha mi się stac od 5 rano na Mickiewicza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry