reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

no własnie to ja mojemu piotrkowi tez muszę znaleźć innego o mickiewicza cos mi sie obiło ale własnie nie dam rady stac tam pół nocy
 
reklama
Mnie też się nie usmiecha tam wystawać tym bardziej, że nie podoba mi się podejście do dzieci tamtej okulistki (złe dośw. przy Piotrku). Zostaje chyba prywatnie, ale jeszcze nie wiem do kogo się udać bo nie ś to tanie usługi, oj nie.
Jak tam przygotowania do szkoły? Moja Aga już chce iść, ale Piotrka to chyba wołami nie zaciągnę!?

Hej!
Gdzie jesteś? Chyba jeszcze nie nacieszyłaś się mężem. Co u Was słychać? Jak w szkole u Piotrusia? U mojego już pierwsza klasówka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem jestem :)
ale nie bardzo mam czas pisać jutro wpadnę tu to napiszę co i jak dzisiaj ide spać

uffff jestem była duuża przerwa ale moze będzie juz lepiej i więcej czasu :happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Kate!
Powiem Ci szczerze, że nie umiem się teraz odnależć na tym forum :no2: Zrobiłam mały skok w bok, na inne.Prześlę Ci adres na pw.
 
Witajcie Kielczanki, ja jestem Mamusia 16 miesiecznej Weroniki i w droze kolejen dzidzi, narazie malutkie :)
 
witaj truska5 miło że ktoś tu zajrzał po długiej ciszy :-) już myślałam że nikogo na forum nie ma z tej okolicy, Ancyk nam gdzieś uciekła ;-)
 
No niezlawiele osob tutaj zaglada :)

kate332 Moja Weronika tez ma prawie półtora roku .
Napisz z jakiego osiedla jestes, ja ze Slonecznego Wzgorza, moze kiedys na plac zabaw sie wybierzemy razem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny. Mam prośbę. Szukam ginekologa do prowadzenia ciąży.Czy mogłybyscie powiedzieć do kogo chodziłyscie i jakie macie doświadczenia z pobytu w szpitalu?Planujemy dzidziusia i mam dylemat co do lekarza i szpitala. Najbardziej interesuje mnie Czarnów i Kościuszki.Pozdrawiam
 
ja chodziłam do Wydrzyńskiego rodziłam na kościuszki
facet przyjmuje na warszawskiej

co do szp[itala to było OK ale minęło już prawie 2 lata więc wiele mogło się zmienić
podobała mi się opieka nad dziecmi bardzo lekarki były przemiłe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki kate.Słyszałam dobre opinie na temat dr Wydrzyńskiego.A czy on przyjeżdża do porodu, czy raczej mam na to nie liczyć. Wiem,że prowadzi szkołe rodzenia.My planujemy poród rodzinny, a czytałam, że poród rodzinny w tym szpitalu może sie odbyć tylko po ukończeniu szkoły rodzenia. Z tego względu interesuja mnie tez ceny-szkoły rodzenia, poródu rodzinnego(podobno płaci sie za szkołe i w tym wliczony jest poród rodzinny).Czy przy porodzie rodzinnym jest sens brać sobie swoją położną?I czy są tam fajne położne?Wiem, że zamęczam Was pytaniami, ale zrozumcie, mam dużo obaw.Wiem, że mogę iść do szpitala i tam zasięgnąć informacji,ale jakoś tak mi głupio,bo dopiero planuje ciążę i będą się patrzyć na mnie dziwnie.
 
Do góry