reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

no ładna i młoda a ja stara taka jestem łaaaa ale to nic nie będę sie załamywać
a co do asy to dla nas zawsze najgorszymi miesiącami są wrzesien i grudzien wtedy jest najwięcej wydatków
 
reklama
A tam od razu stara...
Ja zakupy szkolne zaczęłam już w czerwcu. U dzieci w szkole była giełda podręczników, więc co się dało to kupiliśmy, teraz ćwiczeniówki bo to musi być nowe, po 15 tenisówki-obowiązkowo na białym spodzie, a we wrześniu wiadomo- ubezpieczenia!!!!
 
ja z jednej strony ciesze sie na koniec wakacji bo mój mąż 30.08 z UK wraca ale z drugiej strony tez denerwuje mnie myśl o szkole brrr

byłam kiedyś u rodziców w kielcach i przy okazjii na spacerze w parku ale było fajnie szkoda że mieszkam tak daleko od kielc (30km)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja właśnie wróciłam z wędkowania nad Nidą. Fajnie było ale się skończyło. A jaka burza była ostatniej nocy :o myślałam, że nam namiot odfrunie.
 
ale ci fajnie ja tez lubie namioty ale daaawno juz nie byłam co do ryb to ja lubie na talerzu natomiast za łowieniem nie przepadam brzydze sie robaków itp bleeh
ja dawniej często na obozy namiotowe jeździłam i mam do tego sentyment ale z wiekiem człowiek tez robi sie coraz bardziej wygodny i brakuje wielu rzeczy i teaz wybieramy wakacje np w przywatnych kwaterach gdzie jest ciepła woda i prąd nie musi być nie wiadomo jaki luxus ale chociaz to
 
Ja zamierzam niedługo zmienić namiot na większy ten, który mam jest spory ale znalazłam w internecie jeszcze fajniejszy - 3 sypialnie + duży przedsionek a jak się zdejmie jedną sypialnię to można wstawić krzesełka i stolik i wtedy nawet deszcz nie straszny. Prąd mamy z dodatkowego akumulatora.
 
no to faktycznie fajnie ja mam znajomą która tez ma wielki namiot i jeżdżą całą rodziną na wakacje nawet za granice i sobie chwalą zawze jest taniej niz w hotelu
 
Tak, w ubiegłym roku bylismy tydzień na Słowacji we Vrbowie na basenach termalnych. Było ekstra - z dojazdem, wejściem na basen, polem namiotowym i papu kosztowało nas to nieco ponad 600 zł. za 4 osoby + samochód.
 
no wlasnie to koszty niewielkie ale ja jakos teraz za namiotem nie przepadam moze gdybym mial;a taki duży z prądem i wogole byloby inaczej ale to tez spora inwestycja a my rzadko wyjeżdżamy ze względu na prace dlatego jeździmy jezeli już na kwatery
 
reklama
Do góry