reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

witam:-)
widzę że ja z misią mamy następczynie w postaci nowych ciężaróweczek- kaba, juliasz i petitka:-)

ja już mam swoją Majeczkę przy sobie:-) rodziłam na Kościuszki, pojechałam na kontro tydzień przed terminem i na porodówce już mnie zatrzymali:-) urodziłam 22.07 o 5.10, Maja miała 3250 i 56cm:-) cieszę się że już po wszystkim, mała jest aniołeczkiem, nie dokucza, nie płacze nie mamy z nią problemu:-) tfu oby nie zapeszyć:-)
juliasz to sie nacierpiałaś trochę:-( ale teraz już będzie dobrze! nie pomogę ci co do info o cc bo rodziłam naturalnie. my mamy wózek coneco v3, leciutki, zwrotny, dwa koła pompowane a dwa piankowe,gondola się łatwo zdejmuje, jestem bardzo zadowolona, a jeśli chodzi o amortyzację to niestety nie jest na paskach ale nie narzekam:-)
kaba ja miałam taką położną, p. Zawierucha, bardzo sympatyczna i pomocna, była ze mną cała noc - a rodziłam od 20:-) przed porodem jak miałam jakieś wątpliwości czy pytania to też zawsze mogłam zadzwonić do niej bez problemu,jak chcesz to dam ci namiary
petitka gratulacj córeczki:-)

a u reszty dziewczyn co słychać??
 
reklama
AHa super ze juz po wszystkim czekalysmy na ciebie:):-D jak bedziesz chciala to mozemy wyjsc na spacer;-) a jak bedziesz mniala jakies watpliwosci to pisz...

u nas ok Adas rosnie w zastraszajacym tepie nie wiem czy to dobrze??? czapki to nie nadazam mu wkladac a juz sa male:sorry2::sorry2:jutro juz konczy 3 miesiace super dzidzius:tak::tak: a co u innych dziewczyn pewnie sie gdzies lenia albo na wczasach:):-):-)

a my pelna para szykujemy sie na nasze wesele juz niedlugo a tak ten czas leci po weselu zaraz sie wyprowadzamy i za tydzien po slubie mamy chrzciny:)) strasznie tego duzo ale mam nadzieje ze zleci i bedziemy juz mieszkac i zyc sobie spokojnie:))
 
Juliasz - ja z opieki na Czarnowie jestem bardzo zadowolona. Cxesarki nie miałam, wiec nie bardzo wiem jak to przebiega.... A u kogo rodzisz? Bo nie pamiętam czy pisałaś.... Ael jak była na patologii, to leżałą ze mną dziewczyna, która miała bardzo poważne problemy zdrowotne, i bardzo dobrze sie nią opiekowali do porodu i po porodzie też była zadowolona...

AHA - Gratulacje. Czekamy na prezentacje Majeczki :-)
Z Misią sie nie spotkałaś?? Nic nie pisze. Pewnie też juz ma przy sobie maleństwo...

Kamilka - no to super że tak rośnie. Pewnie że trzeba sie cieszyć. To ile już waży? No i jak juz będziecie mieli ślub, mieszkanko, chciny, to będzieci mogli troszkę zwolnić ;-):rofl2:
 
Cześć dziewczynki :-).
Pisze dopiero teraz bo mam urwanie głowy z tą moją kruszynką.
Urodziła się sn dn.25 lipca 2008o godz. 18.55.Ma 3070g i 56 cm.
Jest najpiękniejsza na świecie,tylko od 6 dnia ma kolkę i niestety rzadko śpi,a ja muszę być przy niej i tak komputer odpada :no:.Poród 4h,wywoływany zelem dopochwowym,oj..bolało,bolało.Po porodzie straciłam przytomnośc(osłabienie i utrata krwi)i walnęłam w głową w kant łóżka i robili mi RTG czaszki,poza tym spojenie mi sie rozeszło,ale na szczęście w niewielkim stopniu,ale chodzę jeszcze jak kaczka i boooli.Rana po cięciu krocza już lepiej.
Witam nowe dziewczynki na forum:tak::tak::tak:
Już muszę biec do małej,bo płacze bidulka....
Paaaaaaaaaaa:-).
 
misia- nie martw sie wszystko ustapi i bedziezz sie cieszyla malutka:)):-):-) a zobaczysz spojenie bedzie bolalo ok mieisaca i pamietaj spij tylko na bokac i pez tez bo inaczej nie zejdzie sie szybko bo ja mialam to samo...

dziewczyny zamiescie zdjecia maluchow:)) czekamy a jak nie wiecie jak to napiszcie przy wolnej chwili napisze jak:))

a my szykujemy sie do naszego wesela potem do chrztu a potem do wyprowadzki a potem zwalniamy tepo i zyjemy sobie spokojnie:-):-)
 
Kamilka - no to nie tak dużo. Według mnie idealnie waży. Mój ważył 8300!!!:szok:. Taki pulpecik był :-D. Teraz juz wyrasta z tego, ale jeszcze okrąglutki jest ;-)

Misia - no to niezłe przygody miałaś:confused:. Filip też miał kolki, ale pomogło jak wprowadziłam bardzo rygorystyczna dietę. Maszaże nic niestety nie dawały.
Oby u Was szybko przeszły te paskudne kolki :tak:
AAA - a jakie imie dostała kruszynka ?
 
misia- na kolki sproboj Infakol jest super a jak juz dostaie to nos mala bardzo wysoko na ramieniu tak zemy wlasciwie wisiala ci przez ramie i brzuszek miala po srodku powinno pomoc mojemu to pomoglo aha i mozesz podawac herbatke z kopru tylko dla takich maluchow jest w saszetkach w aptece Plantex od 2 tygodnia i powinno pomoc jak nie to nie wiem:-:)-(
 
Te herbatki z kopru to różnie działają. Ja piłam tą dla karmiących, zeby mały kolek nie miał. Nie dość że kolki nie ustąpiły, to jeszcze sie nasiliły. U niego to koper wzmagał bączki. MIał ich więcej, a tak samo się przy nich męczył jak bez herbatki :-(
 
reklama
Ehh dziewczyny Koper włoski ma właściwości wiatropędne i powinien być stosowany przy bólach brzuszka kiedy dziecko zje coś ciężkiego (bądź mama) wtedy wspomaga trawienie i odejście gazów. Kolka nie zawsze jest podyktowana dietą a innymi czynnikami i koper wtedy nic nie pomoże.

misia, AHA - gratulacje urodzenia dzieciaczków :tak:

mrozik - mi było niedobrze po tej dla karmiących a i bez niej mam pełno mleczka :p

Ja nie urlopuje tylko ciągle prowadzę remont w naszym mieszkanku. 11.08 wchodzą nam wylewki dopiero. Kupa roboty :no:

To doczekam się ustalenia jakiegoś terminu na spacerek?
 
Do góry