reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Wogóle to witam nowe mamusie Agee,mayacoskun.
Moja siostra też mieszka w Kielcach,tylko na Czarnowie.

A ja się właśnie wyprowadziłam z Czarnowa na wieś :) I tak włączając się w dyskusję na temat mieszkań i dzielnic, to opinie o Czarnowie, jak i o KSMie są przesadzone. Na tym drugim się wychowałam i spędziłam 18 lat życia, na Czarnowie mieszkałam 3 lata. Na KSMie można spokojnie trafić mieszkania bez piecyka gazowego, jest dużo zieleni i się tam pomału wszystko unowocześnia. Poza tym jest blisko do centrum + duży wybór sklepów :) A na Czarnowie mieszkają już prawie same dziadki, więc w ciągu dnia jest tam wręcz nudno. Zdarzało mi się wracać do domu wieczorem/w nocy i też nigdy nic mnie nie spotkało. Do tego znów - mnóstwo zieleni!
 
reklama
Agee, pewnie, że można trafić na ksmie na takie mieszkania, ale niestety w większości, dużej większości bloki są bardzo stare, mój tata mieszkał tam z 13lat... ale fakt, zieleni jest dużo :-) A co do Czarnowa to się zupełnie nie zgadzam, bo kuzynka tam mieszka i za chiny bym tam nie poszła wieczorem (mieszka w wieżowcach na przeciwko szpitala), ciągle ktoś stoi pod klatkami, wszędzie pełno pijaków itd, ciągle awantury i policja... siostra się boi syna wypuszczać z domu wieczorami... więc może zależy w którym miejscu mieszkałaś...
Julita - hello ;-)
 
wczoraj poszłam spać po 23, młodą jak kąpałam ok 22 znalazłam jej kleszcza więc biegiem ją ubrałam i pojechaliśmy do przychodni by jej go wyjeli.

dziś jak wróciłam z pracy musiałam się przespać bo padałam ze zmęczenia , teraz gotuje zupę i zabieram się za segregację ubrań bo młoda rośnie i częsc jest już za mała...
 
Hej kobiałki.

A więc tak na jagodach byliśmy ,tylko nie rano lecz przed południem.
Jagódek ostatki,ale i tak uzbierałam 2 litry,na bułeczki będzie.

 
Dzien dobry dziewczyny:)
Jest tu jakas Ania jesli tak to wszystkiego najlepszego w dniu imienin:)
U nas znowu pada,ale dla mnie lepiej bo zle sie czuje w upaly a ostatnio to non stop bym spala;).
Nie moge doczekac sie juz urlopu:)
W końcu juz mam samochod przerejestrowany:).
 
Witajcie dziewczyny:)
I wreszcie mamy piatek,ale musze powiedziec ze bardzo szybko mi czas leci niedawno byl poniedzialek.
A co slychac u reszty dziewczyn? Ewunia dawno sie nie odzywała.
 
Witam
OOOO, jak dużo napisane ;-)
Julita - to gdzie jej ten kleszcz się złapał?

Ja doleczam zapalenie oskrzeli. Ledwo żywa byłam w zeszłym tygodniu. Tak mnie męczył kaszel, że po kasłaniu to sie podnieść nie mogłam, bo mi sie w głowie kręciło. Jeszcze trochę dycham, ale już duużo lepiej.
Wczoraj szczepiłam Filipa. Jaki dziś po tym marudny jest to brak słów. Musze mu okłady podrobić, bo mu dość spuchło to miejsce

Marla - to Twoja córa to odważna. Mój niby na nocki chodzi czasmi do babci lub cioci (mojej siostry), ale mu sie po 2 dniach już tęskni. Mógł by nocowac, a w dzień ze mną siedzieć. Ale tak na dłużej to chyba i ja bym nie wytrzymała :-p
 
Zapowiada sie super pogoda ciesze sie bo o .14 juz jestem wolna:)
Wybieramy sie na zakupy:) bedziemy szukać paneli i takich pierdulek do wykończenia mieszkania:)
 
reklama
Hej kobiałki.

A ja się teraz tylko przywitam,i zmykam.
Idziemy z chłopakami nad wodę.

Miłego dnia laski.​
 
Do góry