reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

dziwne , gorazka minela po ok poltora dniu, prez 2 dni luzne i czeste kupki i przeszlo, mysle ze to moze byly te rotawirusy bo akurat kolezanki corka miala, potem ona, teraz moj M. Albo ta 3 dniowka tylko trwala mniej wazne ze przeszlo.
Mloda mama nie matw sie dobrze bedzie ,dziecko najwazniejesze :-)
A my dzisiaj konczymy 6 miesiecy :-)
 
reklama
dziwne , gorazka minela po ok poltora dniu, prez 2 dni luzne i czeste kupki i przeszlo, mysle ze to moze byly te rotawirusy bo akurat kolezanki corka miala, potem ona, teraz moj M. Albo ta 3 dniowka tylko trwala mniej wazne ze przeszlo.
Mloda mama nie matw sie dobrze bedzie ,dziecko najwazniejesze :-)
A my dzisiaj konczymy 6 miesiecy :-)

Wszystkiego Najlepszego dla Malej Ksiezniczki :-D
 
hej dziewczyny mam pytanko czy ktos wie ile kosztuje slub cywilny w leicester jakie dokumenty musze miec i czy moge zostawic swoje panienskie nazwisko
 
Witam, sprzedam dziecko, trzy tygodnie, prawi nowka nie smigana, :p a tak na powaznie to moja Dziecinka to straszna krzykaczka, nie chce smoczka sysac tylko caly czas mi wisi na piersiach a ja juz ledwo zyje, powaznie, juz mialam nawet zalamke, jesli macie jakies dobre rady Kobietki to ratunku, Tosia wpada juz w fazy dzien noc, budzi sie wczesnie rano i nie spi ok 4-5 godz, na zmiane musze ja karmic przebierac i lulac bo nie chce sama lezec, to samo dzieje sie wieczorem.
Tusza jak czytalam Twojego ostatniego posta to pomyslalam ze u nas wszystko dzieje sie dokladnie w tym samym czasie, pepuszek odpadl u nas tak samo jak u Ciebie i moja mama przyjezdza w weekend :) wspolczuje Ci ze jestes zmeczona. Ja szczerze mowiac tesknie za towarzystwem doroslych wiec jak cos to mozemy sie umowic- oferta spotkania jest oczywiscie to wszystkich mamus, ktore jak ja lakna wsparcie i zrozumienia innych kobietek :)
 
ja chetnie spotkam sie z toba ja mam synka prawie cztery miesiace nie przejmuj sie tak bywa ja przeszlam to samo maly chodzil spac 2 trzecia godzina i ryk masakra a kiedy skonczyl dwa misiace spi cala noc nie martw bendzie lepier JAK CHCESZ SIE SPOTKAC ODEZWIJ SIE pozdrawiam
 
Hej wszystkim, dawno mnie tu nie było ale mam wymowke przeprowadzke mielismy i mnóstwo spraw do pozałatwiania;-) chciałam się pochwalić ze 12.04.13 o godz 1.40 przyszla na swiat nasza druga corcia NADIA, już jesteśmy w domu i cieszymy się sobą:-)
 
Hej wszystkim, dawno mnie tu nie było ale mam wymowke przeprowadzke mielismy i mnóstwo spraw do pozałatwiania;-) chciałam się pochwalić ze 12.04.13 o godz 1.40 przyszla na swiat nasza druga corcia NADIA, już jesteśmy w domu i cieszymy się sobą:-)
Gratulacje !!!Piekne imie.
Gdzie teraz mieszkacie?
 
Witam wszystkie mamy:)
W czerwcu wyjezdzam z moim Synkiem do Leicester, z chęcią porozmawiałam bym z jakąś mamą na pirv. Dowiedziałam bym sie kilku rzeczy dotyczących szkół itp. Bardzo proszę chetna do pomocy mamę o kontakt na adres klaa21@wp.pl Zgóry dziękuje i pozdrawiam:)
 
reklama
Witam wszystkie mamy:)
W czerwcu wyjezdzam z moim Synkiem do Leicester, z chęcią porozmawiałam bym z jakąś mamą na pirv. Dowiedziałam bym sie kilku rzeczy dotyczących szkół itp. Bardzo proszę chetna do pomocy mamę o kontakt na adres klaa21@wp.pl Zgóry dziękuje i pozdrawiam:)

wiesz juz w jakiej dzielnicy bedziesz mieszkac? Ile lat ma twoje dziecko? Co do szkol to mozna by juz zapisac im wczesniej tym lepiej.
 
Do góry