reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

kasia limerick-a co z tymi naczyniakami trzeba robic??bo ja oczywiscie uslyszalam ze samo zejdzie,bo to z wysilku przy porodzie sie porobily.Mala miala na lewej powiece i z tylu na glowce,przy szyjce.Z powieki zniknelo,ale na glowce nadal ma i nie wyglada na chetne coby zniknac.Moj A. ma tez taka plame z tylu glowy,ale malej jest bardziej czerwona.Ja juz nie wiem czy to znamie po nim..bardziej sklaniam sie ku naczyniakowi:dry:Mozesz mi powiedziec czy mam cos z tym robic?dzieki z gory
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :-)
ja tak niestety tylko od czasu do czasu wpadam, bo pelno roboty w domu, jak to przy malym bąblu ;-)
pogoda w sam raz na spacerek
ja tylko króciutko o gp, chodze do irlandzkiego i tez sie zastanawialam nad zmiana bo malego caly czas by mi antybiotykami faszerowal, a mi podczas ciazy przepisal 3 razy. lekarzem nie jestem ale to chyba przesada, a z kolei jak przyszlismy raz na szczepienie i mowilam ze moj maly kaszle to go osluchal i powiedzial ze wszystko jest ok ,Daniel dostal szczepienie i sie rozłożył na 2 tygodnie.
mam nadzieje ze uda mi sie znalezc jakiegos dobrego lekarza, nie chodzi o mnie ale zalezy mi zeby moj synek byl pod dobra opieka jak juz cos sie dzieje.
 
"aga chyba dalej mieszkasz na castletroy? o ile pamietam gdzies w oko,licach elm park mieszkalas, ja od ponad 4 lat na bru na gruadan i wlasnie poszukuje nowej chatki, mam juz dosc ogladania domow, codziennie cos i ciagle nie ten idealny ..."

Filipi
o prosze a ja wlasnie sie zastanawialam czy sie nie przeniesc ciut blizej, wlasnie na grude
sa jakies konkretne powody ze chcesz sie przeprowadzic z tamtad, ja nie mieszkam na tym osiedlu ale w okolicy :-) i tez sie zastanawiamy nad przeprowadzka.
pozdrawiam
 
Dziewczynki z Limerick i Ennis- wpadam na chwilke zeby powiedziec -do napisania.. Jutro lece do Polandii... nie bedzie mnie jakis czas takze z ewentualnymi problemami prosze zglaszac sie do ANINECZKI :) Trzymajcie sie cieplo. Do poklikania :)

spokojnej podrozy i do poklikania :)))))
dzien doberek :) i milej niedzielki mamcie :))
 
Ostatnia edycja:
Wpadam się przywitać
Przepraszam Dziewczynki za tą nieobecność-wszystko przez cholernickiego neta i jakże wspaniałego laptopa,który średnio co pół godzinki sam się wyłącza:((((kolejne kilkanaście minut zajmuje włączanie go na nowo...Ech-szkoda słów na to graciarstwo:/Miłej niedzielki drogie Panie...I jak z tym spotkaniem Mamuś Limerickowych(może my z Martą się też wkręcimy?)
 
reklama
Do góry