katarzyna_s
Mamusia Weroniczki
no pewnie!!!!!!!!!!im wiecej tym weselej
:-)

:-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

:-)
masz stale wolne dni?
Jak dalam rade na East Finchley dojechac z malym to tu sobie nie odpuszcze! A ze stacji metra to wlasnie bliziutko jest do tego kolo A 40.
:-)