reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Ja tylko na chwilke..od jutra nie bedzie juz tu lini tel. przenosza mi ja do Manchesteru na nowe mieszkanie wiec z internetem tez bede musiala troche poczekac...wiec jak narazie bede niedostepna. ... do poklikania , uslyszenia..juz w Manchesterze :-) Trzymajcie sie i papa
 
no i co tutaj taka cisza :cool:
chyba Biszkopcik naprawdę urodziła skoro się nie pojawia, a Yowka rozpakowuje kartony i czeka na neta ;-)
No to czekamy na pierwsze meldujące się osoby :-)
pozdrawiam
 
no i co tutaj taka cisza :cool:
chyba Biszkopcik naprawdę urodziła skoro się nie pojawia, a Yowka rozpakowuje kartony i czeka na neta ;-)
No to czekamy na pierwsze meldujące się osoby :-)
pozdrawiam

Jestem jestem w koncu, juz w domku, po dosc ciezkim porodzie i dlugim pobycie w szpitalu, mamy cudowne dziecko - Oliviera. Jestesmy bardzo szczesliwi, ale i bardzo zmeczeni.Takze zdam szczeglowe relacje niebawem, pozdrowienia!:-)
 
Jestem jestem w koncu, juz w domku, po dosc ciezkim porodzie i dlugim pobycie w szpitalu, mamy cudowne dziecko - Oliviera. Jestesmy bardzo szczesliwi, ale i bardzo zmeczeni.Takze zdam szczeglowe relacje niebawem, pozdrowienia!:-)

Gratulację Biszkopcik !!!!!!
To wypoczywaj i jak znajdziesz chwilkę to pisz, jak było i jak się czujesz ;-)
No i jak mały Olivier :-)
 
reklama
Witam WAS wszystkich baaardzo serdecznie z Manchesteru :-)
Pierwsze co, to oczywiscie zyczonka :

BISZKOPCIK najserdeczniejsze gratulacje dla szczesliwych rodziców malego OLIVERKA!!!!!!!!!!!!

Pisz szybciutko jak bylo i wklejaj zdjecia maluszka :tak::tak::tak: Apropos skad zmiana imienia?;-)Mialo byc inaczej..hihi..czyzby glos babci Oliverka w tej sprawie?...Widzisz tak jak mowilam czekal synek na babcie w brzuszku mamy :-D

Moi drodzy...co tak ucichlo tutaj??!!Co z Wami??Czyzby i Was dopadly przygotowania i szal swiatecznych zakupow???Myslalam, ze po przerwie bez neta bede miala co poczytac co tam u was a tu ciszaaaa...ech..niedobrze.

Ja juz porozpakowywana....no...prawie ;-)
Teraz czeka na mnie wielkie sprzatanie..zaczelo sie od okien.Dzis bylam na spacerku z malym w Heaton Parku..poogladac zwierzatka z Szymkiem...wiem juz gdzie sa choinki na sprzedaz..wiec podjedziemy po weekendzie.Ogolnie okolica jest ok...spokojnie jak narazie.Cicho i spokojnie przez cale dnie...brak znajomych daje sie we znaki..wiec odzywajcie sie mamy z PRESTWICH :-)
Lece do malego...bo cos marudzi i nie chce dzis sie zdrzemnac wcale.Buziaki i PISZCIE WIECEJ!!
papa
 
Do góry