reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
dzieńdoberek , jak dziewczyny jeszcze śpicie?:-D
ja miałam pobudkę wcześnie , jakoś tu nie daje mi pospać , w Norwegii budziliśmy się o 10 albo później , no , ale tu nie mam tak dobrze:crazy:. powoli się zbieramy bo pogoda super , więc trzeba to wykorzystać:tak:, najlepsze jest to , że tak narzekałam na moja wioche w N a tu nie jest lepiej bo autobusy jeżdżą co godzinę, więc , żeby pojechać do Gdyni to nie jest taka łatwa sprawa:-D.a jak wasze plany na dzisiaj?
 
wtam
u nas leniwy weekend, wczoraj pojechalismy nad jeziorko i zrobilismy rundke dookola z dzieciakami.
Lamia poszla juz dzis do przedszkola, ale plakala jak ja zostawialam, nie wiem co jej dzis odbilo?
bylam tez w helsestation zwazyc mojego kloca, wazy 7200, czyli wiecej niz grubachu w tym wieku. ale ogolnie malo przybrala w ostatnim miesiacu, tylko 700g.
ana skad ja znam te autobusy, raz na godzine, a wieczorem raz na dwie i o 22 ostatni, ale tu mam gorzej, np w soboty i niedziele jezdzi co 3h
 
hejka

powiem wam cos tylko boje sie az zapeszyc:baffled:

znajomy dzwonil dzisiaj do nas bo wie jaka mamy sytuacje z wlasicielami i ze szukamy mieszkania. Powiedzial ze w maju zjezdza do PL i ze pojdzie dzisiaj to tego posrednictwa co wynajmuje od nich, a zna ich dobrze i sie lubia i powie ze ma kogos na swoje miejsce i ze ich poleca. My wlasnie stojimy tam 3 w kolejce na liscie. Dal nam taka propozycje w zwiazku iz mieszkal tam z kolega a teraz zostal sam, ze moglby placic polowe czynszu i moglibysmy sie juz wprowadzic od stycznia i on wezmie jedna z trzech sypialni. Ma tez fajne meble w salonie ktore kupil i pewnie chcialby je moze za pol ceny opchnac. Odmalowal salon i jest naprawde fajny. Powiedzielismy mu ze jak zalatwi nam to mieszkanie to moze mieszkac za darmo te 5 miesiecy (tylko zrzuci sie na rachunki) i w to miejsce wezmiemy sobie meble. Mieszkanie jest naprawde spore dwupoziomowe (blizniak) z piwnica i strychem, wiec te meble co mamy teraz tez sie przyadza. No i w Sandnes - hurra!! nie bede placic tych holernych bramek i wszystkich mam pod reka. Dwa domy dalej mieszka moja dobra znajoma. Teraz trzymajcie kciuki, bo az boje sie zapeszyc:-(

dom z wierzchu nie jest ladny, ale co tam przynajmniej spokoj bedzie i bedziemy miec tez kawalek swojego ogrodu, a to przy dzieciach jest naprawde wazne. Mozna zrobic piaskownice troche zabawek kupic i juz nie trzeba z dzieciakiem lazic nie wiadomo gdzie, moze wyjsc na dwor a Daniel moze spac w wozku. Tym sposobem napewno Sandra bylaby wiecej na swiezym powietrzu.....

ja lece uspac malego, bo Sandra wyszla z mezem i chce wykorzystac ten czas na prasowanie tej sterty ktora wypraalam w weekend.
 
Hejka.
Nio to trzymamy kciuki Agatko, żeby wypaliło z tym mieszkaniem:tak:

Tampeza mojagwiazda przybrała przez ostatni miesiąc tylko 500 gram i kazali mi zrobić jej badania na anemię i ją troszkę utuczyć:baffled:

My dziś jedziemy w odwiedziny do mojej koleżanki z prezentem ślubnym, bo od wrzesnia do niej jadę i dojechać nie mogę.
Nio miłego dnia :-)
 
Aniu to wielkie gratki dla Ciebie :-)!!!! a nie wiesz czy czy sie jeszcze nie przyda ;-)
...a tak u nas czarno....
Agata trzy,a, kciuki tak po cichu zeby nie zapeszyc :tak:
Agnieszka Witaj i dawaj na forum :tak:...gdzie ta Twoja miejscowosc lezy :confused:
a moj bol brzucha zaowocowal super grypa :-(, najpierw Natala pozniej Tomek teraz ja, mam nadzieje ze Mayi nic nie bedzie....a mnie kazda kosc boli i jest mi zimno...w dodatku nic niemoge barc oprocz paracetu :crazy:
Natala miala dzisiaj isc do przedszkola ale jest w domu bo ja nie mam sily nawet wozka pchac a do przedszkola ma pod gorke....nic w przyszlymm roku sie wszyscy szczepimy na grype :tak:
Miolego Dnia:-)
 
witam! moja miejscowość znajduje się blisko Trondheim,Marta pisałam do ciebie ale może nie doszło,mam pytanie chodzi mi o dodatek na mieszkanie,pisałaś coś o tym chyba na 367stronie! chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej :-)była bym wdzięczna! pozdrawiam
 
reklama
Do góry